بـازدید مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از امورهای توزیع

0
۱۴۸ بازدید

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران صبح امروز از امورهای توزیع برق آمل ، بابلسر و فریدونکنار بازدید کرد.

دکتر فرامرز سپری در آغازین روزهای انتصاب خویش به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران بازدید از امورهای توزیع ، دیدار با همکاران و بررسی وضعیت شبکه ها و چگونگی روند اجرای کارها و ارائه خدمات به مردم را سرلوحه کار خود قرار داد .

وی در این بازدیدها با ارائه گزارشی از وضعیت شرکت ،میزان بدهی ، لزوم مدیریت بدون نقدینگی ، خلق منابع ، صرفه جویی در هزینه ها ،توجه به مبلمان شهری و وضعیت ظاهری شبکه ها را مورد تاکید قرار داد .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خلق منابع را در انجام کارهای نیرورسانی و تبدیل آمپراژها توسط امورهای توزیع ضروری دانست و یادآور شد : طرح ضربتی تبدیل سیم به کابل به ویژه در جاهایی که آلودگی بیشتر وجود دارد و سرقت انرژی اتفاق می افتد باید مورد توجه جدی قرار گیرد و در این راستا باید حرکت کرد .

وی تصریح کرد: حرکت من در قالب برنامه ای است که تدوین و به وزارت نیرو اعلام شده است و همه باید در راستای سیاست ها و اهداف کلی شرکت حرکت کنیم .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اظهار امیدواری کرد با نیروی انسانی بسیار خوبی که در مجموعه شرکت وجود دارد فعالیت ها و اقدامات جالب و قابل توجهی اتفاق بیافتد و برگ زرینی بر افتخارات شرکت توزیع برق مازندران افزوده شود .

گفتی است در این نشست و بازدیدهای میدانی مدیران امورهای توزیع برق شرق و غرب آمل ، فریدونکنار و بابلسر گزارشی از وضعیت امورها و تلاش همکاران و چگونگی روند اجرای کارها ارائه نمودند .

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=111654