بسته تشویقی دولت برای خودرهای برقی

0
۳۳۰ بازدید

وزیر صنعت، معدن و تجارت از ارائه بسته های حمایتی برای تشویق تولید کنندگان و مصرف کنندگان خودروهای هیبریدی و برقی برای تصویب به هیات دولت خبر داد.

محمدرضا نعمت زاده در حاشیه بازدید از کارخانه تولید باتری های لیتیومی سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع، ضمن خرسندی از موفقیت این سازمان در حوزه ذخیره سازها و تولید باتری های لیتیومی، وظیفه وزارت صنعت، معدن و تجارت را تامین نیازمندی های جامعه و ایجاد محیط پاک و به دور از آلودگی برای نسل جاری و آینده دانست و ابراز امیدواری کرد، این حرکتی را که در حوزه ذخیره سازها و تولید باتری های لیتیومی صورت گرفته بتوانیم به صورت اجرایی در خودروهای سواری، عمومی و موتور سیکلت ها و سایر بخش های صنعتی که در آینده محتاج این تکنولوژی هستند در بیاوریم.
وی با ابراز خرسندی از نتیجه کارهای پژوهشی در این حوزه از سوی سازمان توان، تداوم فعالیت بخش تحقیقات در کنار تولید را خواستار شد و ابرزا امیدواری کرد، با بازدهی و ایمنی بیشتر در این خصوص بتوان شاهد تولید انبوه باتری های برند ایرانی در زمینه لیتیوم در آینده نزدیک بود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه یکی از سیاست دولت، اقدام جدی در جهت کاهش آلایندگی ها به خصوص در شهرهای بزرگ است، از ارائه بسته های حمایتی برای تشویق تولید کنندگان و مصرف کنندگان خودروهای هیبریدی و برقی برای تصویب به هیات دولت خبر داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=7671