برگزاری نشست تجاری فعالان مرتبط با صنعت نساجی و پوشاک با کارگزاران تجاری

0
۱۵۶ بازدید

نشست تجاری فعالان مرتبط با صنعت نساجی و پوشاک با کارگزاران تجاری به منظور معرفی خدمات نوین و انجام مذاکرات رودررو برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد، محورها و موضوعات نشست تجاری و فعالان برتر حوزه نساجی و پوشاک در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری شامل شبکه‌سازی و جریان‌سازی‌های اقتصادی داخلی، معرفی شرکت‌های خدماتی و بروکرهای تجاری فعال در صنعت نساجی و پوشاک، تعریف همکاری های تجاری با هدف صادرات محصولات و خدمات، هم‌افزایی سازمان‌ها و تشکل‌های اقتصادی و بخش‌های خصوصی و در نهایت برندسازی محصولات و خدمات در صنعت نساجی و پوشاک است.

بر اساس این گزارش؛ شرکت‌کنندگان در این نشست در حوزه کارگزاران تجاری شامل کارگزاران حوزه‌های چاپ و بسته بندی، خدمات ثبت، خدمات مشاوره مدیریت، تامین منابع انسانی، حقوقی، آموزشی، انتقال دانش فنی، تبلیغات و رسانه، حمل و نقل، تامین مالی، تامین مواد اولیه، خدمات پخش، خدمات بانک و صرافی‌ها، بیمه، صادرات و واردات، برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه می‌شوند.

همچنین در حوزه صنعتی مشارکت کنندگان در این نشست را تولید کنندگان و وارد کنندگان ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه نساجی و پوشاک، صنعت پتروشیمی، صنعت نانوتکنولوژی، مواد پلیمری و در نهایت فعالان صنعت نساجی پوشاک و چرم تشکیل می‌دهند.

گفتنی است این نشست ساعت ۱۹ تا ۲۲ روز دوشنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۰ در محل هتل پارسیان اوین برگزار می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=163986

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here