برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کارمندان سازمان منطقه آزاد اروند

0
۴۵۹ بازدید

مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کارمندان این سازمان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، خبر داد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، حمید بحرینی ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی؛ هدف از برگزاری این مسابقه را ارتقای فرهنگ کتابخوانی در بین پرسنل سازمان منطقه آزاد اروندعنوان کرد و افزود: در نظر داریم تا پایان سال جاری با معرفی هر ماه یک کتاب بر ضرورت و اهمیت فرهنگ مطالعه و گسترش سطح آگاهی‌های عمومی؛ بر کتابخوانی و نقش آن در زندگی اجتماعی تأکید کنیم.

بحرینی با اشاره به این مهم که توسعه فرهنگی با توجه ویژه به کتاب و کتابخوانی محقق می شود، تصریح کرد: باید بر اشاعه فرهنگ کتابخوانی در جامعه تلاش بیشتری داشته باشیم در همین راستا نقش ادارت و سازمان ها در نهادینه کردن مطالعه در میان پرسنل جهت بالا بردن سطح آگاهی های فردی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان این مطلب که به نفرات برتر جوایز ارزنده ای نیز اهدا خواهد شد، عنوان کرد: سوالات این مسابقه از کتاب « چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟» به قلم استاد« علیرضا پناهیان» طراحی شده که نسخه PDF کتاب به همراه سوالات در اتوماسیون سازمان بارگذاری می شود تا علاقمندان به کتاب و کتابخوانی بتوانند در این مسابقه شرکت نمایند.

مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند در توضیح موضوع کتاب انتخاب شده، اظهار داشت: این کتاب از زاویه‌ای جدید و کاملاً کاربردی و روان‌شناسانه به سوال بسیار مهم «چگونه یک “نماز خوب” بخوانیم؟» پرداخته است و مهم‌ترین آثار و فواید روحی و روانی نماز که اغلب به آن توجه نمی‌شود را به زبان ساده و تحلیلی توضیح داده است.

گفتنی است روز بیست و چهارم آبان ماه در تقویم ایران بعنوان آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی در نظر گرفته شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=119671