با همکاری سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت توسعه بنادر و فرودگاه های کیش انجام شد

برگزاری دوره آشنایی مدیران فرودگاه بین المللی کیش با مقررات جدید فرودگاهی

0
۲۱۶ بازدید

عزت الله محمدی از برگزاری دوره آموزشی با حضور مدیر کل نظارت بر عملیت هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری و رئیس گروه عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور برای معاونان و مدیران و رئیس ادارات فرودگاه بین المللی کیش در خصوص مقررات جدید فرودگاهی CAO.IRI Part ADR – Aerodrome Regulation به مدت سه روز از ۱۰ الی ۱۲ آبان خبرداد.

علی عرب مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش اظهارداشت: پیرو تدوین مقرارت جدید ملی در حوزه فرودگاهی و در راستای وظیفه سازمان هواپیمایی کشوری در حوزه آموزش و فرهنگ سازی دوره آشنایی با مقررات جدید فرودگاهی PART ADR با حفظ پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

ایشان در ادامه گفت: در این دوره شرکت کنندگان با روش های تدوین مقررات هوانوردی و سازمان، سیستم مدیریت بر پایه مقررات PART ADR گواهینامه فرودگاهی، نظام نامه و مستندات فرودگاهی، عملیات فرودگاهی و همچنین با سامانه ECCAIRS، سامانه گزارش دهی رویدادهای ایمنی آشنا شدند.

مدیر کل نظارت بر عملیت هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری میثم شاکر افزود: دراین دوره مقررات گزارش دهی اجباری و موضوعات مربوط به بررسی سوانح در حوزه فرودگاهی، مسئولیت ها و وظایف فرودگاهی نیز تشریح شد و همچنین ایشان تصریح کرد به شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه مقررات جدید فرودگاهی با تاییدیه سازمان هواپیمایی کشوری اهدا می گردد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=118792