برگزاری دوازدهمین همایش نواب رئیس هیأت‌های کوهنوردی استان‌ها به میزبانی قشم

0
۵۸۲ بازدید

دوازدهمین همایش نواب رئیس هیأت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها به میزبانی منطقه آزاد قشم با موضوع شرح عملکرد یک ساله و تاکید بر مدیریت تغییر رفتار مبتنی بر آخرین دستاوردهای علمی برای برگزاری دوره های مجازی و رونمایی از چشم اندازهای پیشرو و آینده به صورت وبیناری، برگزار شد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد ، دوازدهمین همایش نواب رئیس هیأت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها، امروز دوشنبه ۱۴ مهرماه با حضور مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و تمامی مدیریت های زیرمجموعه این معاونت در کنار مشاور مدیرعامل سازمان در حوزه امور بانوان و خانواده و در محل دفتر مشاور بانوان سازمان به صورت وبیناری و با حضور معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، ریاست فدراسیون کوهنوردی، نایب رییس فدراسیون، معاونان ورزش بانوان و نائب رئیس های هیأت‌های کوهنوردی از ۳۱ استان کشور برگزار شد.

در ابتدای این همایش، مرتضی شیخ‌زاده، ضمن خیرمقدم به معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و سایر شرکت کنندگان، با ارائه گزارشی از تلاش های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای دریافت تفویض اختیارها و راه اندازی هیأت های ورزشی منطقه آزاد عنوان کرد: امیدواریم با حمایت های شخص مدیرعامل و عنایتی که ایشان به مبحث جوانان، ورزش و به ویژه بانوان دارند، اهداف فدراسیون های ورزشی را تحقق بخشیم.

در ادامه این همایش، مهین فرهادی زاد، معاون محترم ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز ضمن تقدیر از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونت و مدیران این سازمان و ریاست هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی این منطقه آزاد قشم اظهار کرد: در شرایط کرونایی هر گونه فعالیتی در فضای ورزش باعث ایجاد نشاط و شادی می شود.

رضا زارعی، رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور با اشاره تلاش های هیأت قشم بیان کرد: این فدراسیون آماده همکاری با هیات کوهنوردی منطقه آزاد قشم به منظور کمک به توسعه گردشگری ورزشی و اشتغالزایی موثر در این حوزه است.

وی همچنین موفقیت های این فدراسیون در حوزه بانوان را مرهون فعالیت های نایب رئیس های هیات ها در سراسر کشور دانست و گفت: پشتیبانی های معاونت ورزش بانوان در وزارت ورزش و جوانان و پیگیری های نایب رئیس فدراسیون یکی از عمده ترین دلایل پیروزی های مکرر بانوان ما بوده است.

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور در پایان یادآور شد: استفاده از طبیعت بکر کوه، فرصتی برای کمک به بهبود و ارتقا سلامت خانواده ها در ایام کروناست و امیدواریم از این فرصت در این ایام بیشتر استفاده شود.

در ادامه، منصوره گرجی، نایب رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور با تقدیر و از خدمات و فعالیت‌های انجام شده در سطح استان‌ها در حوزه ورزش کوهنوردی بانوان، عنوان کرد: برگزاری دوره های آموزشی به صورت منطقه ای و بالابردن سطح توانمندی مدیریتی و آموزشی بانوان یکی از عمده وظایف ما به عنوان نایب رئیس های هیأت ها است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=114918

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید