برگزاری جلسه ذخیره سازی حداکثری سوخت نیروگاهها

0
۳۱۱ بازدید

مدیر منطقه خراسان رضوی گفت: با عنایت به اینکه از ابتدای سال حدود ۵۰ درصد از نفت گاز مصرفی منطقه به نیروگاههای خراسان ارسال شده است لزوم کنترل ها و نظارتها جهت حصول اطمینان از مصرف منطقی نیروگاهها مورد تاکید قراردارد.

به گزارش روابط عمومی منطقه خراسان رضوی و به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ،هم راستا با لزوم تامین و ذخیره سازی حداکثری سوخت نیروگاهها ، جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق سوخت استان خراسان با محوریت پایش سوخت بخش نیروگاهی و بخش کشاورزی با حضور مدیر کل امنیتی انتظامی و دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ، نمایندگان اطلاعات استان و مدیران مناطق تربت حیدریه ، سبزوار ، جهاد کشاورزی  و شرکت تولید نیروی برق استان در محل ستاد ملی پخش فرآورده های نفتی برگزار گردید.

مدیر منطقه خراسان رضوی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سوخترسانی افزود : با عنایت به اینکه حدود ۵۰ درصد از نفت گاز مصرفی منطقه خراسان رضوی در نیروگاههای خراسان به مصرف رسیده است لزوم کنترل ها و نظارتها جهت حصول اطمینان از مصرف منطقی مورد تاکید قراردارد.

اصغری ضمن  تاکید در تجهیز نیروگاهها به سیستم پایش تصویری و نیز کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق و مخازن ، به آمادگی این شرکت برای تداوم دوره های آموزشی عملیاتی برای پرسنل نیروگاه اشاره کرد.

در ادامه مدیر کل امنیتی استان از اقدامات انجام شده در بازدیدهای مشترک نیروگاهها ونیز  اقدامات پلاک گذاری ادوات کشاورزی از فعالیت های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی تقدیر و تشکر کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=156406

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here