برگزاری جشنواره نخستین واژه برای ۳۰۰۰ دانش آموز ابتدایی در روستاهای استان مرکزی

0
۳۲۶ بازدید

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از شرکت #آبفار استان مرکزی محمد حامدی رئیس اداره روابط عمومی این شرکت با بیان این خبر گفت : برای اجرای این جشنواره تفاهم نامه ای با سازمان #آموزش_و _پرورش استان منعقد شد .

جشنواره نخستین واژه در روستاهای استان مرکزی همزمان با سراسر کشور انجام شد و طی آن به ۳۰۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی آموزش های مصرف بهینه آب ارایه شد.


به گزارش جهان اقتصاد به نقل از شرکت آبفاراستان مرکزی محمد حامدی رئیس اداره روابط عمومی این شرکت با بیان این خبر گفت : برای اجرای این جشنواره تفاهم نامه ای با سازمان آموزش و پرورش استان منعقد شد . وی گفت : این جشنواره به صورت اجرای نمایشی در ۲۲ روستای استان برگزار گردید و دانش آموزان با روش های مصرف بهینه و راه های صرفه جویی در مصرف آب آشنا شدند. حامدی افزود : در قالب جشنواره های نخستین واژه آب بیش از ۳۰۰۰ بروشور الگوی مصرف آب با طراحی جذاب در بین دانش آموزان توزیع شد و همچنین تعداد ۱۲۰ جایزه در قالب مسابقه به دانش آموزان اهداء شد. رئیس اداره روابط عمومی شرکت آبفار ادامه داد : در اجرای جشنواره های فوق ، حدود ۱۲۰ دانش آموز به عنوان حامی آب مشخص شدند و ضمن دریافت کلاه و جلیقه حامیان آب ، اسامی و مشخصات آنها در لیست حامیان آب در روستاهای استان مرکزی ثبت شد. وی از اجرای این برنامه به طور گسترده تر در فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده در شهرستان دلیجان خبر داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=94468