کد خبر: 910
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳
گروه : جامعه

برزیل ۲۰۱۴ آخرین حضور نکونام در جام جهانی

برزیل ۲۰۱۴ آخرین حضور نکونام در جام جهانی

مجله معتبر “ورلد ساکر” در گزارشی به بررسی بازیکنانی پرداخت که جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل آخرین روزهای آنها در تیم‌های ملی‌ فوتبال کشورشان خواهد بود.

جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل تقریبا دو ماه دیگر آغاز می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران نیز به عنوان یکی از تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در گروه F باید با آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین دیدار کند.
مجله “ورلد ساکر” در جدیدترین شماره خود در گزارشی به بررسی بازیکنانی پرداخته است که جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل آخرین جام جهانی آنها خواهد بود که در این بین نام جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی ایران نیز به چشم می‌خورد.
به نقل از ایسنا، این مجله اعلام کرد پاتریس اورای فرانسوی، شولا آمه‌اوبی از نیجریه‌، مارک‌ برشیانو از استرالیا‌، ژولیو سزار از برزیل و رومن شیروکف از روسیه و جواد نکو‌نام از تیم ملی ایران شش بازیکنی هستند که جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل آخرین حضور آنها در بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان خواهد بود و به همین خاطر انگیزه زیادی برای درخشش دارند.
“ورلد ساکر” درباره جواد نکونام نوشته است: کاپیتان ایران نزدیک به ۱۴ سال است که در تیم ملی بازی می‌کند. او اکنون پس از این همه سال فرصت حضور در جام جهانی را یافته است. جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل دومین حضور جواد نکونام در رقابت‌ها خواهد بود. او یک بار نیز در جام جهانی ۲۰۰۶ همراه ایران در جام جهانی حضور داشت و پس از آن به فوتبال اسپانیا رفت.