سازمان منطقه آزاد قشم

بررسی بودجه پیشنهادی منطقه آزاد قشم در سال ۱۴۰۰

0
۳۲۵ بازدید

اصلاحیه بودجه ۱۳۹۹ و بودجه پیشنهادی منطقه آزاد قشم در سال ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، معاون توسعه مدیریت این سازمان با اشاره به لزوم شفاف‌سازی عملکرد امسال برای استحصال عملکرد مالی در سال آینده اظهار داشت: این جلسه باهدف بررسی بودجه سال ۹۹ ، نوع عملکرد، هسته‌های اصلی هزینه و اصلاحات انجام‌شده جهت صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری، همچنین بررسی بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰ برگزار شد.
عابدین سعادت فر با اشاره به شیوع ویروس کرونا در سال ۱۳۹۹ افزود: با توجه به شرایط جاری و لزوم ضابطه‌مند کردن درآمدها، هزینه‌های جاری، منابع و مصارف سرمایه‌ای در بودجه امسال اصلاحات موفقیت‌آمیزی داشتیم.
به گفته وی، بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰ منطقه آزاد قشم با توجه به هسته‌های اصلی مانند پروژه های عمران و آبادانی منطقه، حمل و نقل و ترانزیت، تمرکز بر ایجاد ارزش‌افزوده در صنایع مختلفی همچون نفت، گاز و انرژی، شیلات و گردشگری طراحی‌شده است.
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پرهیز از هزینه‌های غیرضروری جاری و توجه به توسعه زیرساخت‌های مرتبط با رفاه مردم جزیره از دیگر موارد درنظرگرفته شده در بودجه پیشنهادی ما در سال آتی است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=128662