برخی رسانه‌ها از مناسبت‌های ملی برای تخطئه یک جریان سیاسی سوءاستفاده می‌کنند

0
۲۹۹ بازدید

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برخی از سیاسیون و سخنوران از وحدت سخن می‌گویند ولی اعمال و رفتارشان وحدت شکن است، گفت:برخی رسانه‌ها از مناسبت‌های ملی و سیاسی برای تخطئه یک جریان سیاسی سوءاستفاده می‌کنند که این روش باعث افزایش کینه‌توزی و خصومت در جامعه می‌شود

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف در دیدار جمعی از فعالان سیاسی و مدنی استان اصفهان و اعضای بنیاد امید ایرانیان این استان، با تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و حضرت مسیح(ع) و گرامی‌داشت هفته وحدت به نقش‌آفرینی مردم اصفهان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی اشاره کرد و با بیان اینکه روح تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در اصفهان است، گفت: مردم خوب و متدین استان اصفهان در همه دوران‌های مختلف قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نقش ماندگاری در تاریخ معاصر ایران داشتند و مردم این استان وارث بیش از ۲۳ هزار شهیدانی هستند که برای عظمت ایران و اسلام جان خود را تقدیم کرده‌اند.

وی با یادآوری نقش چهره‌های برجسته این استان به وِیژه آیت‌الله سیدجلال‌الدین طاهری و استاد علی‌اکبر پرورش،خاطرنشان کرد: اصفهان یکی از جوشان‌ترین کانون‌های انقلاب اسلامی و زادگاه زنان و مردانی بزرگی است که برای آزادی، عدالت و پیشرفت کشور قلبشان تپیده و می‌تپد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آستانه هفته وحدت سخن می‌گفت، رمز پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت کلمه و وحدت همه اقشار جامعه دانست و تاکید کرد: برخی از سیاسیون و سخنوران از وحدت سخن می‌گویند ولی اعمال و رفتارشان وحدت‌شکن است و باعث ایجاد شکاف و کدورت در جامعه می‌شود. اگر شعار وحدت می‌دهیم باید به لوازم آن هم پایبند باشیم.

وی ادامه داد: نخبگان و رسانه‌ها باید در تحکیم وحدت در کشور نقش موثری ایفا کنند متاسفانه برخی رسانه‌ها از مناسبت‌های ملی و سیاسی برای تخطئه یک جریان سیاسی سوءاستفاده می‌کنند که این روش نه تنها به وحدت و یکپارچگی در درون نظام کمک نمی‌کند بلکه باعث افزایش کینه توزی و خصومت در جامعه می‌شود.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در بخش دیگری از سخنان خود در واکنش به گلایه‌هایی که از مدیریت استان اصفهان مطرح شد، اظهار کرد: من در اکثر دیدارهایی که طی یکسال اخیر با مردم و نخبگان استان‌های مختلف داشتم گلایه‌هایی از عدم همراهی و همسویی مدیریت کلان استان متبوع خود با شعارهای دولت تدبیر و امید مطرح می کردند البته توقع این نیست که با روی کار آمدن دولت جدید تمامی مدیران قبلی برکنار شوند اما انتظار این است مدیران اجرایی در استانها پیام انتخابات ۲۴ خرداد را درک کرده باشند. ان‌شالله در آینده این روند اصلاح شود و همسو با سیاست‌ها و شعارهای دولت حرکت کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=8547