یکشنبه 13 فروردین، 1402

کدخبر: 11106 15:44:08 1393-12-22
برخورد دوگانه با قوانین، فاجعه است

برخورد دوگانه با قوانین، فاجعه است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
برخورد دوگانه با قوانین، فاجعه است

برخورد دوگانه با قوانین، فاجعه است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس بنیاد امید ایرانیان گفت:

ممنوعیت تصویر و بیان رییس دولت اصلاحات مصوبه شورای امنیت ملی نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امید٬ محمدرضا عارف پیش از ظهردیروز در نشستی خبری با حضور خبرنگاران محلی و ملی در محل بنیاد امید ایرانیان یزد در واکنش به سوال خبرنگاری گفت: ممنوعیت درج تصویر رییس دولت اصلاحات مصوبه شورای عالی امنیت ملی نیست.
در این هنگام خبرنگاری به عارف گفت آقای اژه‌ای در خصوص این ممنوعیت تاکیداتی داشته٬ که عارف پاسخ داد: آقای اژه‌ای نگفته‌اند این ممنوعیت مصوبه شورای امنیت ملی است٬ بلکه گفتند دستور العمل قضایی است.
وی افزود: این دغدغه ماست که همه طیف‌ها به قانون عمل کنند و برخورد دوگانه نسبت به قانون نداشته باشیم٬ عارف تاکید کرد: اگر همه طیف ها به قانون ملزم باشند٬ در این صورت است که کشور نجات پیدا می‌کند.
عارف تاکید کرد: حمله به خودروی آقای مطهری خلاف موازین قانونی، اخلاقی و ارزشی است.
وی همچنین گفت: برخورد دوگانه با قوانین، یک فاجعه است.
رئیس بنیاد امید ایرانیان همچنین درخصوص عملکرد این بنیاد گفت: این بنیاد یک تشکل غیردولتی و غیر سیاسی است و از حضور اصولگرایان نیز در بنیاد استقبال می‌کنیم و تاکید داریم حضور جوانان در آن پررنگ باشد.
عارف گفت: قوی‌ترین کمیته بنیاد، کمیته اقتصادی آن است و با حضور جمعی از اساتید رشته اقتصاد و دانشجویان دکتری این رشته برگزار می شود. و در آخرین جلسه، قیمت نفت و گاز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |