بخش خصوصی خواستار تداوم حمایت‌های دولت است

0
۱۱۰ بازدید

رییس سازمان توسعه تجارت ایران ضمن اشاره به دیدار تولید کنندگان و جمعی از فعالان اقتصادی با رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: تداوم حمایت‌های اخیر دولت و گشایش‌های خوبی که اتفاق افتاده بخش خصوصی را در رسیدن به اهداف کمک خواهد کرد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، علیرضا پیمان‌پاک افزود: فرصت‌های زیادی در کشور ایجاد شده است که به همراهی بیشتر دولت و بخش خصوصی کمک خواهد کرد این فرصت‌ها و توانمندی‌ها به فعلیت رسیده که این امر آثار خوبی برای کشور به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در دیدار خود با رهبرمعظم انقلاب به امکانات و ظرفیت‌های موجود در کشور پرداخته و در کنار آن موانع و مشکلاتی را نیز که بر سر راه وجود دارد تشریح کردند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، گلایه از تعدد قوانین بعضاً دست و پاگیر و نبود فرماندهی واحد برای انجام کارها را از جمله مشکلاتی دانست که از سوی تولیدکنندگان در دیدار دیروز مطرح شد و خاطرنشان ساخت: تاکید بر هدایت منابع به سمت تولید را از جمله خواسته‌های بخش تولید عنوان کرد.

پیمان پاک ضمن اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: باید همه در جهت ارتقای توان تولید در کشور کمک کنند.

وی درعین حال به تولیدکنندگان و صنایع توصیه کرد تا ضمن افزایش کیفیت خود در جهت رقابتی شدن هرچه بیشتر تلاش کنند.

رئیس سازمان توسعه تجارت افزود: ارتباط‌هایی هم که ایجاد شد باید در جهت توسعه توان تولیدی کشور به خدمت گرفته شود.

پیمان پاک به تلاش‌های دولت سیزدهم اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: این تلاش‌ها گشایش‌های خوبی ایجاد کرده و آثار آن به زودی نمایان خواهد شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، جمعی از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی صبح دیروز- یکشنبه – با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب دیدار کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار تاکید کردند: من با دخالت مسئولین دولت و دستگاه‌های دولتی در فعالیت‌های اقتصادی موافق نیستم، اما با هدایت، نظارت و کمکشان موافقم؛ این کار باید حتماً انجام بگیرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=171270