از طریق ویدیو کنفرانس توسط رییس جمهوری اسلامی ایران؛

باغ گردشگری صفاآباد قشم با ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح شد

0
۲۹۶ بازدید

پروژه احداث باغ بزرگ گردشگری صفاآباد واقع در روستای گورزین جزیره قشم با ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی روز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه ۹۹ توسط حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدیو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، احداث این مکان گردشگری که در راستای سیاست توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از طریق حمایت از بخش خصوصی صورت گرفته است، باعث ایجاد اشتغال برای ۴۰ نفر در زمان ساخت و ۱۸ نفر در بعد از بهره‌برداری شده است.

بر اساس این گزارش این باغ گردشگری که مجری آن شرکت ارتباط همراه پایدار قشم است در زمینی به  مساحت دو هزار و ۴۸۰مترمربع ساخته‌شده و با ۱۶ اتاق و ۵۴ تخت ظرفیت پذیرش افزون بر ۵۴ نفر گردشگر را دارد و می‌تواند نقش مؤثری در تأمین خدمات موردنیاز گردشگران جزیره ایفا نماید.

گفتنی است روز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه ۹۹ در جلسه  ویدیو کنفرانسی با حضور رییس جمهوری تعداد ۲۸ پروژه منطقه آزاد قشم در دو بخش دولتی و خصوصی بااعتبار ارزی ۲۴۰میلیون دلار و ریالی ۱۷هزار و ۴۳۰ میلیاردی در پنج صنعت نفت، گاز و انرژی، تولیدی، شیلاتی، عمرانی و گردشگری که برای جامعه محلی دو هزار و ۲۶۳فرصت شغلی ایجاد کرده، افتتاح شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=129286

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید