با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشور؛

باشگاه ورزشی حرا آداک قشم افتتاح شد

0
۴۵۸ بازدید

با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشور به همراه جمعی از معاونان و مدیران این دو مجموعه، باشگاه ورزشی حرا آداک قشم افتتاح شد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، باشگاه حرا آداک قشم به عنوان بزرگترین مجموعه ورزش های هوازی جزیره قشم با سرمایه گذاری ۲ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریالی بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
مساحت این مجموعه ورزشی ویژه بانوان، کودکان و نوجوان بیش ۴۹۸ متر مربع بوده و در آن مادران و کودکان آنها به صورت همزمان می توانند به فعالیت های ورزشی بپردازند.
ورزش های هوازی از قبیل ایروبیک، ایروفیتنس، پیلاتس، تی آر ایکس، سی ایکس و یوگا ویژه بانوان و همچنین رشته های ورزشی ژیمناستیک از سطح مقدماتی تا پیشرفته و ورزش های رزمی کونگ فو توآ، دفاع شخصی و آریا رزم (از شاخه های ورزش کیک بوکس) مجموعه از ورزش هایی هستند که در این باشگاه توسط مربیان آموزش داده می شود.
موسس و مدیریت مجموعه حرا آداک قشم برعهده خانم ریحانه قاسمی بوده و علاقه مندان استفاده از خدمات این باشگاه ورزشی می توانند از ساعت ۱۲:۳۰ – ۱۰ و ۲۳ – ۱۴:۴۵ خدمات این مجموعه ورزشی استفاده کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=131142