بازدید مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی از تکمیل پروژه گازرسانی شهر یکه سعود

0
۱۵۰ بازدید

بازدید مدیرعامل از گازرسانی شهر یکه سعود
به منظور تسریع در گازرسانی به محلات و کلاته های جدید به محدوده شهر یکه سعود و روستای گرکز، مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی به اتفاق هیئت همراه دومین بازدید خود را طی دو هفته اخیر، در روز ۶ مهر ماه از پروژه گازرسانی به شهر یکه صعود انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، دکتر میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی و مسئولین ارشد این شرکت در روز ۶ مهر ماه از تکمیل پروژه گازرسانی به شهر مرزی یکه سعود بازدید به عمل آوردند.

 میربلوکی در خصوص این پروژه گفت: بعد از الحاق طرح محلات و کلاته های جدید به محدوده شهر یکه سعود و روستای گرکز و به منظور تسریع در گازرسانی به این مناطق با استفاده از ظرفیت پیمانکاران موجود، هماهنگی های لازم صورت گرفت و عملیات شبکه گذاری و نصب علمک آغاز گردید.

در دیدار مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی با نمایندگان شهر یکه صعود و روستای کرگز، بر تداوم خدمت رسانی به ساکنین در محدوده تعیین شده توسط بنیاد مسکن به عنوان محدوده شهر یکه سعود و روستای گرکز  اشاره کرد؛ و در ادامه نیز به ساخت به موقع پایه های مورد نیاز علمک توسط مالکین در محدوده ملک، به منظور نصب علمک تأکید گردید.

در پایان شایان ذکر است در این بازدید مدیرعامل گاز استان به مناسبت هفته دفاع مقدس، با گازبان و فرمانده بسیج روستای گوینیک دیدار و از زحمات وی با هدا لوح تقدیر قدردانی کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=114160