بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مراحل آماده‌سازی پیست اتومبیلرانی مسابقات اسلالوم قشم

0
۳۸۷ بازدید

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آخرین مراحل آماده‌سازی و تست محل پیش‌بینی شده جهت برگزاری نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم منطقه آزاد قشم دیدن کرد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی امور بین الملل منطقه  آزاد قشم ، حمیدرضا مومنی به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم ضمن حضور و بازدید چندین ساعته از بخش‌های مختلف، با مسئولان برگزاری این مسابقه درخصوص آخرین وضعیت آن به بحث و تبادل نظر پرداخت.

فنس‌کشی، ترمیم و بازسازی پیست شامل مرمت آسفالت پیست اتومبیلرانی و محوطه ورودی ورزشکاران و تماشاگران، طراحی جایگاه تماشاگران و مقامات، نورپردازی جهت روشنایی در شب ازجمله اقداماتی است که در این بازدید مورد بررسی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، هیات همراه و داوران این سری از مسابقات قرار گرفت.

براساس این گزارش، نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم منطقه آزاد قشم در پنج کلاس ۱۳۰۰، ۱۴۰۰، ۱۶۰۰، ۱۸۰۰ و بالای ۲۰۰۰سی‌سی، روز پنجشنبه یکم آبا‌ن‌ماه برگزار شد

در این سری از مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان، به صورت تک نفره با تکیه بر مهارت‌های فردی به صورت انجام عبور از موانع با کمترین خطا و زمان ثبت شده و با هم به رقابت  پرداختند .

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=116762