بازدید مدیرعامل بیمه البرز از مجتمع کشتی سازی و صنایع فرا ساحل ایران

0
۲۹۶ بازدید

مدیرعامل، ‌اعضای هیات مدیره و معاونان مدیرعامل بیمه البرز در سفری به استان هرمزگان از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، محسن پورکیانی، ‌مدیرعامل بیمه البرز در بازدید از ایزوایکو و دیدار با مدیرعامل آن،‌ گفت: مشاهده این سطح از توانمندی‌های فنی شرکت‌های صنعتی های تک داخلی باعث افتخار و مباهات هر ایرانی است و امیدوارم شرایط برای آگاهی عموم مردم و مراکز  دانشگاهی و علمی از دستاوردهای این شرکت فراهم شود.

وی ضمن اعلام آمادگی بیمه البرز به عنوان بیمه‌گر برای بررسی‌های مشترک علمی و فنی در کنار مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، اظهار داشت: همانگونه که پیشرفت‌های ایزو ایکو حاصل تفکر دلنشین بسیجی در بخش صنعتی کشور و نتیجه اقدامات مجاهدانه کارکنانش بوده است، بیمه البرز نیز تمام تلاش فنی و حرفه‌ای خود را برای ارایه پوشش‌های مناسب بیمه ای ریسک‌های موجود در فعالیت این مجتمع به کار خواهد گرفت.

حمید رضاییان، مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در این دیدار تاکید کرد: پیشرفت علمی و فنی به ویژه در صنایع های تک و سرمایه بالا، بدون ریسک‌پذیری و حمایت شرکت‌های بیمه امکان‌پذیر نیست و امیدوارم شرکت بیمه البرز با توجه به قدمت و خوشنامی در صنعت بیمه کشور، در ارایه پوشش‌های بیمه‌ای ایزوایکو مشارکت علمی و فنی داشته باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=131424