بازدید مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از تاسیسات گاز مایع

0
۲۵۱ بازدید

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان در راستای اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیک گاز مایع ضمن بازدید از تاسیسات گازمایع سروآباد از انجام بیش از ۱۵ هزار تراکنش گاز مایع در بستر الکترونیکی خبرداد.

به‌ گزارش روابط‌ عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه‌ کردستان، عبدالله گیتی منش در راستای اجرای طرح توزیع الکترونیک گاز مایع و به منظور بررسی فرآیند تامین و توزیع این فرآورده و مشکلات پیش روی تاسیسات و نمایندگی های توزیع بویژه روستاهای صعب العبور و مرزی استان از تاسیسات گاز مایع شهرستان سروآباد بازدید کرد.

گیتی منش ضمن تشکرو قدردانی از همراهی مسئولین و عاملین توزیع در جهت اجرای مطلوب توزیع الکترونیک گاز مایع ،تامین گاز مایع خانوارهای مصرف کننده ،عرضه و فروش با قیمت مصوب دولتی و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه این فرآورده را ازمزایای استفاده از این طرح عنوان نمود.
وی سپس با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مصرف کنندگان گاز مایع و تکریم این عزیزان در زمان حضور در تاسیسات جهت دریافت گازمایع و با توجه به توزیع الکترونیک این فرآورده افزود: واحدهای صنفی و صنعتی و همچنین خانه باغ‌ها می‌توانند در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به آدرس https://newtejaratasan.niopdc.ir ثبت‌نام نموده و کپسول مورد نیاز خود را از عاملان مجاز به قیمت مصوب دریافت کنند.

گیتی منش سپس از هماهنگی برنامه ریزی منطقه جهت تامین گاز مایع مورد نیاز استان از مبادی تامین خبرداد و افزود: کمبودی در خصوص عرضه گازمایع جهت مصرف کنندگان واقعی گازمایع در استان وجود ندارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=112268