بازدید دبیرکل سندیکا بیمه گران ایران از دفتر مرکزی بیمه زندگی خاورمیانه

0
۳۳۶ بازدید

دکتر سید محمد کریمی دبیرکل سندیکا بیمه گران ایران در بازدید از دفتر مرکزی بیمه زندگی خاورمیانه در جلسه ای با حضور مهدی نوروزی مدیرعامل و معاونین شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در جریان فعالیت‌ها و دست‌آوردهای شرکت در بخش‌های مختلف قرار گرفت.

در این جلسه مهدی نوروزی با توضیحاتی در مورد سایت شرکت و فرآیند مبتنی بر فناوری آی‌تی که امکان انجام کل فرآیند صدور و مدیریت بیمه‌ها را بصورت آنلاین در اختیار شبکه فروش، نمایندگان و بیمه‌گذاران قرار می‌دهد؛ گزارشی از آنچه در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه از ابتدای نیازسنجی و اکچوئری محصولات تا فرآیند بازاریابی و فروش و در نهایت ارائه خدمات به بیمه گذاران می گذرد ارائه داد.

در پایان دبیرکل سندیکا بیمه گران ایران ضمن ابراز خرسندی از آشنایی با دست‌آورد‌های بخش‌های مختلف شرکت به ارائه پیشنهاداتی برای پیشرفت و موفقیت بیشتر در زمینه گسترش بیمه های زندگی به بخش وسیعتری از جامعه پرداخت. وی با اشاره به لزوم تزریق امید به بدنه جامعه در شرایط کنونی از تمام فعالین صنعت بیمه خواست با گسترش ارتباطات صمیمانه درون سازمانی و همینطور گسترش خدمات با کیفیت خود به گستره وسیعتری از کشور کمک کنند که تعداد بیشتری از مردم با این خدمات آشنا شده و با استفاده از آن بتوانند حس امنیت و آرامش را به خود و خانواده‌شان هدیه دهند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=109103