باحضور استاندار مرکزی،بهره برداری از ۲۰پروژه توزیع برق شهرستان فراهان در هفته دولت

0
۶۵۱ بازدید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم هفته دولت را فرصت مغتنمی برای ارائه خدمات به مردم دانست و از آغاز عملیات اجرایی و کلنگ زنی ۴۷پروژه و بهره برداری از ۱۱۸ پروژه توزیع برق با اعتباری بالغ بر۷۹۰میلیارد ریال در استان خبر داد.

باحضور استاندار مرکزی ،مدیران ارشد صنعت برق استان و مقامات شهرستانی ۲۰پروژه توزیع برق شهرستان فراهان در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۶۰میلیاردو ۷۱۰میلیون ریال  کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستاهای اشقل،مخلص آباد،مجد آباد کهنه،آهنگران،غیاث آباد، آهنگران،ماستر،گازران، امامزاده فشک ،ونک،هفته خانک،آقازیارت،کمرک،کودزر،تلخاب و مخلص آباد از جمله پروژه های قابل بهره برداری و کلنگ زنی روستایی در شهرستان فراهان است.

استاندارمرکزی در آیین افتتاح این طرح ها گفت:بی شک آبادانی روستاها و تقویت زیرساخت های روستایی در رونق وتوسعه کشور تاثیرگذار است.سید علی آقا زاده با گرامیداشت هفته دولت  افزود:  مسئولیت ها امانت و فرصتی محدود  برای خدمت رسانی به مردم است و مدیران دستگاههای اجرایی برای خدمت رسانی بیشتر به مردم باید از فرصتها نهایت استفاده را بکنند.وی  با تأکید بر ضرورت بیان عملکردهای دستگاههای اجرایی به مردم گفت:کرونا نباید موجب بهانه ای باشد تا خدمت رسانی به مردم کم رنگ شود .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم هفته دولت را فرصت مغتنمی برای ارائه خدمات به مردم دانست و  از آغاز عملیات اجرایی و کلنگ زنی ۴۷پروژه و بهره برداری از ۱۱۸ پروژه توزیع برق با اعتباری بالغ بر۷۹۰میلیارد ریال در استان خبر داد.مهندس محمد اله داد افزود: تمام روستاهای بالای ده خانوار استان از نعمت برق بهره مند هستند،بیان کرد: اقدامات ارزشمندی اعم از تبدیل سیم به کابل ،بهسازی شبکه ها و …. در روستاها صورت گرفته است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=110665