این سهامداران امروز سود کردند

0
۶۱ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لیزینگ پارسیان، سرمایه‌گذاری اعتبار ایران و سازه پویش بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند .

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۷۳۲واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۲۵هزار و ۴۶۴واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۵میلیارد و ۵۸۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۸۰۶میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۹۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لیزینگ پارسیان، سرمایه‌گذاری اعتبار ایران و سازه پویش بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های معدنی دماوند، سیمان سفید نی‌ریز و پشم شیشه ایران بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۲میلیارد و ۷۷۲میلیون ورقه به‌ارزش ۲۲هزار و ۱۶۴میلیارد تومان در ۷۲۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۸۵۹واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان، تجارت الکترونیک پارسیان کیش و نیروگاه زاگرس کوثر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های زرین معدن آسیا، ریل سیر کوثر و داروسازی سبحان انکولوژی بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=155699

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here