اورشلیم پست گزارش داد احتمال هشدار دوباره اوباما در خصوص تحریم جدید ایران

0
۲۴۵ بازدید

روزنامه اورشلیم پست نوشت: انتظار می‌رود رییس‌جمهور آمریکا در سخنرانی سالانه خود بار دیگر نسبت به تصویب هرگونه تحریم جدید علیه ایران ایران هشدار دهد.

به گزارش ایسنا، روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست در گزارشی با پرداختن به موضوعات احتمالی در سخنرانی سالانه باراک اوباما رییس‌جمهور آمریکا نوشت: مسائل مربوط به سیاست خارجی به ندرت سخنرانی‌های سالانه رییس‌جمهور آمریکا را احاطه می‌کنند اما به نظر می‌آید سیاست‌های باراک اوباما در خاورمیانه از موضوعات سخنرانی سالانه وی باشد.

باراک اوباما از سال ۲۰۱۱ تاکنون در خصوص رویکردش در قبال تهران ثابت قدم بوده و همواره بر لزوم دست یافتن به یک راه‌حل دیپلماتیک برای مساله هسته‌ای ایران تاکید کرده است.

وی روز جمعه خطاب به قانونگذاران آمریکا گفت که تصویب هرگونه تحریم جدید علیه ایران را در شرایطی که مذاکرات در جریان است وتو خواهد کرد چون به روند رایزنی‌ها آسیب می‌زند و احتمال وقوع درگیری نظامی با تهران را افزایش می‌دهد.

انتظار می‌رود اوباما با سخنرانی سالانه خود بار دیگر در خصوص تصویب چنین لایحه‌ای هشدار دهد و به علاوه درباره اسرائیل، افزایش افراطی‌گری در جهان و مساله فلسطین صحبت کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=9385