اهدای بسته حمایتی به ۴۳۴ هنرمند صنایع ‌دستی

0
۸۵۴ بازدید

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور افزود : این بسته حمایتی به‌ منظور جبران بخشی از هزینه‌های هنرمندان در زمان شیوع کرونا در نظر گرفته شده و در این مرحله به ۱۲۹ هنرمند فعال صنایع‌ دستی اهدا شده است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، پویا محمودیان گفت: بسته حمایتی از هنرمندان صنایع دستی، هدیه نقدی بنیاد کوثر به مبلغ ۱۵میلیون ریال است که به این گروه از هنرمندان که جزو خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان به حساب می‌آیند، پرداخت شد.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور افزود : این بسته حمایتی به‌ منظور جبران بخشی از هزینه‌های هنرمندان در زمان شیوع کرونا در نظر گرفته شده و در این مرحله به ۱۲۹ هنرمند فعال صنایع‌ دستی که از خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان بودند، اهدا شده است.

محمودیان اظهار داشت : در دوره قبل نیز به ۳۰۵ نفر از هنرمندان صنایع ‌دستی واجد شرایط، این بسته حمایتی به ارزش ۱۵میلیون ریال برای هر نفر اهدا شده بود. معاون صنایع‌دستی کشور همچنین درباره آخرین وضعیت تسهیلات کرونایی (سامانه کارا) گفت : تا امروز برای ۱۲هزار و ۵۸۱ پرونده با اشتغال ۲۱ هزار نفر مبلغ یکهزار و ۲۷۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=120004