انتظارات فولادی از دولت دوازدهم!

0
۷۵۸ بازدید

رسول شاهپوری، کارشناس معاملات بورس کالا در کارگزاری مبین سرمایه –  روز دوشنبه  تالار شیشه ای، شاهد معامله  ۲۹۱۷۱۷ تن کالا به ارزش ۴۸۲۱۳۰۰  میلیون ریال بود.

محصولات صنعتی و معدنی

در تالار محصولات صنعتی روز سه شنبه ۲۰۶۶۲۲ تن آلومینیوم  به ارزش ۳۶۱۴۸۷۳میلیون ریال مورد دادوستد قرار گرفت. در این تالارورق قلع اندود مورد رقابت قرار گرفته بود.

محصولات پتروشیمی

تالار محصولات پتروشیمی و فراورده های نفتی بورس کالای ایران با معامله ۱۱۳۶۳ تن انواع محصولات به ارزش کل ۴۷۴۵۹۹ میلیون ریال به کار خود پایان داد.قیر، اسید نیتریک، پلی استایرن و … از کالاهای معامله شده در این تالار بود.

محصولات کشاورزی

تالار محصولات کشاورزی در روز سه شنبه میزبان داد و ستد ۳۳۶۷۷ تن محصول به ارزش ۳۶۲۵۵۷ میلیون ریال بود. در این تالار  شکر سفید و ذرت دانه ای و جو دامی مورد معامله قرار گرفت.بسیاری از این محصولات وارد رقابت گردیدند.

جوّ بازار

در معاملات روز دوشنبه؛ شاهد داد و ستد محصولات مختلف در تالار های کشاورزی، پتروشیمی و صنعتی بودیم. از بازار فولاد خبر می رسد دکتر محمود اسلامیان (رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران) گفته است: از دولت دوازدهم انتظار داریم با جدیت و شجاعت، در مقابل فشارها برای ادامه روندهای غیرمنطقی توسعه صنعت فولاد ایستادگی کند. انجمن تولیدکنندگان فولاد نیز در این مسیر در کنار دولت خواهد بود و به عنوان بازوی مشورتی دولت تلاش خواهد کرد نقشه راه و استراتژی های توسعه در صنعت فولاد تدوین و ابلاغ شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=61365