از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور صورت گرفت؛

انتصاب مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم

0
۵۲۲ بازدید

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور علیرضا امری کاظمی را به سمت مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم منصوب کرد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم حکم انتصاب علیرضا امری کاظمی، مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این سازمان را به سمت مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم در سی و یکمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه به وی اهدا کرد.

این حکم از سوی علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور به علیرضا امری کاظمی ابلاغ شده است.

متن این حکم چنین آمده است:

جناب آقای علیرضا امیری کاظمی

 با سلام؛

 بنا به پیشنهاد رییس محترم هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی قشم، به شماره ۹۹.۱۰۰.۹۳۰مورخ ۱۳۹۹.۰۵.۲۵و در اجرای قوانین و مقررات، موضوع بند “ب” ماده ۲۷ قانون چگونگی تشکیل و اداره مناطق آزاد و نیز بند “الف” ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه توسعه کشور، به موجب این ابلاغ به عنوان “مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم” منصوب می شوید.

 انتظار می رود نسبت به انجام وظایف و تکالیف مربوطه اقدام و گزارش عملکرد را به صورت مستمر و دوره ای به معاونت توسعه مدیریت و امور مجلس این وزارتخانه ارائه نمایید.

 توفیق روز افزون تان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=123623

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید