امضای تفاهم‌نامه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و مجتمع تجاری سیتی‌سنتر یزد/ شهر بادگیرها میزبان عضو جدید خانواده بزرگ رفاه

0
۱۸۸ بازدید

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و مجتمع سیتی‌سنتر یزد، در روزهای ابتدایی مرداد ماه سال جاری با حضور رسول محمدی عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و جمعی از مدیران بلندپایه طرفین قرارداد در محل ستاد مرکزی این بنگاه اقتصادی خصوصی برگزار شد.

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و مجتمع سیتی‌سنتر یزد،  در روزهای ابتدایی مرداد ماه سال جاری با حضور رسول محمدی عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و جمعی از مدیران بلندپایه طرفین قرارداد در محل ستاد مرکزی این بنگاه اقتصادی خصوصی برگزار شد.

به گزارش جهان اقتصاد، تأسیس شعبه فروشگاه رفاه در فضای تجاری این مجتمع از جمله مفاد قرارداد همکاری رفاه و مجتمع تجاری سیتی‌سنتر یزد است. این مجتمع تجاری با فضاهای تخصصی فروشگاهی و امکانات مدرن در منطقه صفاییه از بزرگترین مراکز تجاری یزد است.

در سال‌های اخیر شرکت رفاه به‌عنوان یک بنگاه اقتصادی خصوصی با ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی قرارداد همکاری امضا کرده است.

امروزه این ظرفیت در فروشگاه‌های رفاه ایجاد شده که در مقیاس کشوری بتواند همکاری کاربردی و موثری را در جهت اعتلای اقتصادی و رفاهی مردم با شرکت‌ها، مجتمع‌ها و سازمان‌های کلیدی و مهم کشور داشته باشد.

این شرکت به عنوان مجموعه‌ای پیش رو در بسیاری حوزه‌ها بالاخص توسعه بازار با معیار و استانداردهای روز جهان به توسعه اقتصاد کشور کمک کرده است.

توسعه شعب فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه در سراسر کشور، زمینه را برای ارائه خدمات یکسان و جذب مشتریان وفادار برای این مجموعه فراهم می‌کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=149038

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here