امروز کدام نماد بیشترین سود را کرد؟

0
۵۴ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروسازی روز دارو، کاشی سعدی و ملی سرب و روی ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۲۲هزار و ۲۸۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۶۵هزار و ۹۸۳واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۳۲۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۳۲۷میلیارد تومان در بیش از ۷۰۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داروسازی روز دارو، کاشی سعدی و ملی سرب و روی ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان تهران، دارویی لقمان و صنعتی زر ماکارون بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۳ میلیارد و ۱۵۸میلیون ورقه به‌ارزش ۱۹هزار و ۷۶۹میلیارد تومان در ۴۸۴هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۵۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۹۸۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های عطرین نخ قم، قاسم ایران و نفت پاسارگاد بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های توسعه فناروی اطلاعات خوارزمی، کشت و صنعت شریف آباد و سیمان لار سبزوار بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=156895

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here