امروز بیشترین سود به جیب کدام سهامداران رفت

0
۱۱۳ بازدید

امروز سهامداران شرکت‌های فولاد کاوه جنوب کیش، سرمایه‌گذاری توسعه ملی و سیمان غرب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۳هزار و ۹۴۴واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۱هزار و ۶۵۹واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴میلیارد و ۱۹۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۵هزار و ۴۹۴میلیارد تومان در ۷۴۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فولاد کاوه جنوب کیش، سرمایه‌گذاری توسعه ملی و سیمان غرب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های گروه دارویی برکت، صنعتی بهشهر و سرمایه‌گذاری البرز بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۹۶۳میلیون ورقه به‌ارزش ۱۹هزار و ۹۲۲میلیارد تومان در ۵۳۶هزار نوبت، آیفکس ۵واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۹۲۵واحد قرار گرفت. در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پتروشیمی غدیر و سرمایه‌گذاری توسعه و عمران کرمان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع غذایی مینو شرق، نفت ایرانول و ذوب آهن اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=135260