امروز؛آغاز بکار دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی، فولاد و ریخته‌گری

0
۶۶۹ بازدید

امروز و با آغاز بکار دهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین آلات و صنایع وابسته؛ بزرگان صنعت فولاد از مناطق مختلف کشور و تعدادی از کشورهای خارجی در اصفهان گردهم می‌آیند و نوین ترین تولیدات و خدمات خودشان را به نمایش عموم می گذارند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته؛ این نمایشگاه امروز با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت و مقامات استان اصفهان و با مشارکت بیش از ۱۵۰ شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستانی گشایش می یابد.

مشارکت‌کنندگان دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی،فولاد،ریخته‌گری،ماشین‌آلات و صنایع وابسته؛ دستاوردهای خود در زمینه‌های ریخته‌گری، تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وابسته، تصفیه‌خانه‌های صنعتی و خدمات صنعت متالوژی و شکل‌دهی فلزات را در ۳۳۳ غرفه در معرض بازدید متخصصان و بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای برای هر چه بهتر برگزار شدن دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان انجام شده که نتایج مهمی نیز به دنبال  داشته است. افزایش تعداد شرکت‌های داخلی و خارجی، افزایش متراژ واگذار شده، برگزاری برنامه‌های جانبی همچون نشست جمعی از متخصصان صنعت فولاد و نورد و صنایع ریخته‌گری، برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط انجمن دایکست و برگزاری بازدید‌های تخصصی از کارخانه فولاد مبارکه و شرکت‌ سهامی ذوب‌آهن از جمله ویژگی‌ها و تفاوت‌های نمایشگاه امسال نسبت به دوره‌های پیشین به شمار می‌رود.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان بخش‌های مختلفی را در خود جای داده است. در یکی از این بخش‌ها، فعالان حوزه آهن و فولاد شامل مواد اولیه و مواد معدنی، فولاد خام و آلیاژ‌های آهن، کارخانجات آهن و فولاد، تجهیزات و ماشین‌‌آلات صنایع فولاد را به نمایش می‌گذارند. در بخش ریخته‌گری، قالب‌سازی، آهنگری و ماشین‌کاری، انواع روش‌های ریخته‌‌گری، قالب‌سازی و انواع قالب‌ها،به نمایش گذاشته خواهد شد. بخش فلزات غیرآهنی نیز از جمله بخش‌هایی به شمار می‌رود که طی سال‌های گذشته با استقبال بی‌نظیر مخاطبان روبرو شده است. در این بخش، آلومینیوم، مس، سرب و روی، اکتشاف و استخراج فلزات غیرآهنی، فرآوری فلزات و تولید محصولات فلزی غیرآهنی مورد توجه بازدیدکنندگان و مخاطبان قرار می‌گیرد.

در حوزه معدن و صنایع معدنی نیز مواد معدنی فلزی و غیر فلزی، انواع زغال سنگ و کک، مشاوره و ژئوتکنیک، اکتشاف، حفاری و استخراج، انواع تجهیزات معدن، ماشین‌‌آلات سنگین، کائه‌‌آرایی و فرآوری و پیمانکاری معادن به نمایش گذاشته می‌شود.

علاقمندان به بازدید از دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته می‌توانند از امروز تا نوزدهم مردادماه و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ به پل شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان مراجعه کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=86340