اقلام اساسی ویژه ماه مبارک رمضان در بازار تهران توزیع می شود

0
۲۶۹ بازدید

رییس سازمان صمت تهران گفت: در ماه مبارک رمضان هشت هزار تن برنج وارداتی، هشت هزار تن شکر دربسته بندی‌های یک کیلوگرمی، ۸۰۰ تن گوشت منجمد برای مصارف خاص و روغن مورد نیاز در حدود ۳۰هزار تن توسط شرکت‌های پخش توزیع می‌شود.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، یداله صادقی افزود: برای تقویت بازار هشت هزار تن برنج وارداتی، هشت هزار تن شکر دربسته بندی‌های یک کیلوگرمی، ۸۰۰ تن گوشت منجمد برای مصارف خاص و روغن مورد نیاز در حدود ۳۰هزار تن توسط شرکت‌های پخش توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: این اقلام از طریق سازمان میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپر مارکت‌های منتخب صنفی در سطح استان عرضه و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد داشت.

صادقی گفت: عرضه و توزیع قند در سبد توزیع سازمان صمت نیست اما افزایش نامتعارف آن توسط فروشگاه‌ها و مراکز عرضه مصداق گرانفروشی است که با دریافت گزارش مردمی با متخلفین برخورد خواهد شد.

رییس سازمان صمت تهران با اشاره به عرضه گسترده این کالا درماه مبارک تصریح کرد: توزیع اقلام اساسی در راستای تقویت بازار و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت‌ها و پاسخگویی به افزایش تقاضا است.

 صادقی افزود: شهروندان هرگونه تخلف صنفی بویژه گرانفروشی را می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴ اعلام تا بازرسان سازمان با متخلفان برخورد کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=137773