اقدامات صندوق بازنشستگی فولاد

0
۹۰ بازدید

صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان یکی از صندوق های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتخار خدمت به حدود ۸۷ هزار بازنشسته صنایع فولادی ومعدنی را دارد. این صندوق از زمان شروع به کار تیم مدیریتی کنونی یعنی بهمن ماه ۹۸ تا کنون دستاوردهای قابل توجهی داشته است.

در صندوق بازنشستگی فولاد

مطالبات بازنشستگان فولاد را که از سال ۹۱ معوق مانده بود پرداخت نمودیم.

در اقدامی بسیار با اهمیت، همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان فولاد را از محل منابع داخلی اجرا کردیم.

برای اولین بار و در شرایط کرونا و به منظور رفاه حال بازنشستگان فولاد سامانه یکپارچه خدمات الکترونیکی به بازنشستگان صندوق با خدمات متنوعی شامل درخواست گواهی حقوق، درخواست گواهی کسر از حقوق، درخواست گواهی ضمانت، سامانه مشاهده مطالبات، سامانه متناسب سازی حقوق و احکام، به روز رسانی اطلاعات فردی و افراد تحت تکفل، ثبت نام فرزندان فارغ التحصیل بازنشستگان، سامانه ثبت اطلاعات ایثارگری، سامانه دریافت فیش حقوقی، سامانه درخواست صدور و تعویض دفترچه بیمه، سامانه جمع آوری اطلاعات وراث و سامانه استعلام سابقه بیمه را راه اندازی کردیم.

برای اولین بار و با هدف بهبود خدمت رسانی به بازنشستگان زمان پرداخت هزینه های درمانی را به کمتر از ۱۵ روز در سال ۹۹ کاهش دادیم.

برای اولین بار تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد را به ۲۶۸۰ مرکز در سال ۹۹ و ۹۱۵۳ مرکز در سال ۱۴۰۰ افزایش دادیم.

برای اولین بار هلدینگ سرمایه گذاری صندوق فولاد با هدف پذیرش در بورس و ایجاد شفافیت در سرمایه گذاری های صندوق را تاسیس نمودیم.

برای اولین بار و به منظور شفاف سازی حداکثریT سامانه داشبورد مدیریتی و شفافیت اطلاعات در حوزه های تولید، فروش، بودجه و قراردادهای شرکت های تابعه را راه اندازی کردیم.

برای اولین بار افزایش ۳ برابری سهم سود حاصل از سرمایه گذاری ها در تامین منابع بودجه در سال ۹۹ را حاصل نمودیم.

در اقدامی کم سابقه و در جهت تکمیل زنجیره فولاد کارخانه گندله سازی سه چاهون شرکت سنگ آهن مرکزی را با سرمایه گذاری ۹۳۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رساندیم.

برای اولین بار گزارش اکچوئری منتهی به پایان سال ۱۳۹۷ تدوین و  تاییدیه سازمان حسابرسی کل کشور به مبلغ ۵۵۹.۵۳۲ میلیارد ریال را اخذ نمودیم.

برای اولین بار  افزایش ۸۸ درصدی کمک هزینه نگهداری بازنشستگان از کارافتاده کلی را مصوب و اجرا کردیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=148624

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here