اقتصاد مقاومتی به جشنواره گنجینه رمضان رسید

0
۱,۸۰۹ بازدید

جشنواره بزرگ گنجینه رمضان توسط معاونت فرهنگی بنیاد مستضعفان و با ۳ هدف تبیین مفاهیم اقتصادمقاومتی، سبک زندگی دینی و دستاوردهای رمضانی و با موضوعات فرهنگی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی بطور همزمان در مجموعه تفریحی ارم و شهرستان قلعه گنج از ابتدای ماه رمضان شروع و در دومین روز تعطیلی عید فطر به ایستگاه پایانی می‌رسد.

گروه توسعه

 

جشنواره بزرگ گنجینه رمضان توسط معاونت فرهنگی بنیاد مستضعفان و با ۳ هدف تبیین مفاهیم اقتصادمقاومتی، سبک زندگی دینی  و دستاوردهای رمضانی و با موضوعات فرهنگی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی بطور همزمان در مجموعه تفریحی ارم و شهرستان قلعه گنج از ابتدای ماه رمضان شروع و در دومین روز تعطیلی عید فطر به ایستگاه پایانی می‌رسد.

به گزارش جهان اقتصاد، احمدی‌ مدیر کل امور فرهنگی بنیاد مستضعفان با بیان ابنکه در حاشیه جشنواره بزرگ گنجینه رمضان ۳۰ غرفه فرهنگی و یک غرفه ماکت شهدای مدافع حریم اهل بیت به ارائه خدمت فرهنگی می پردازند، اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی  استفاده از مشارکت مردم  در پیگیری و شناسایی و رفع قوانین مزاحم در سایه همکاری تمام ارکان نظام  به ویژه قوای سه گانه برای برداشتن موانع تویسعه است.

وی افزود: با شناسایی اقتصاد مقاومتی به مردم  وافزایش اختیارات دستگاه‌های متولی روند سرمایه‌گذاری در کشور را می توان تسریع نمود.

به گفته وی پیش از این بنیاد مستضعفان در راستای تحقق سیاست های نظام  درمورد اقتصاد مقاومتی توسعه شهر قلعه گنج ازتوابع استان کرمان را در دستور کار خود قرار داد  و با همکاری استانداری کرمان  قلعه گنج به عنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی معرفی شد.

همچنین گزارش این جشنواره فرهنگی اقتصادی هر شب به صورت زنده از شبکه ۴ سیما پخش می شود.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=35751