افزایش سرمایه ۴۰۰درصدی پارس خودرو تصویب شد

0
۱۲۹ بازدید

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت پارس خودرو با حضور بیش از ۷۸ درصد از سهامداران به صورت مجازی در محل این شرکت برگزار شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، مجمع فوق العاده شرکت پارس خودرو با حضور بیش از ۷۸ درصد سهامداران برای تصویب و اعلام افزایش سرمایه ۴۰۰ درصدی این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی ها برگزار شد.

بر اساس تصمیمات این مجمع فوق العاده، افزایش سرمایه شرکت پارس خودرو از ۲ هزار و ۲۷۲ میلیارد تومان به ۱۱ هزار و ۳۵۷ میلیارد تومان افزایش یافت.

گفتنی است این افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی زمین، مازاد تجدید ارزیابی ساختمان ها، محوطه سازی، تاسیسات ساختمان، ماشین آلات و ابزار آلات، قالب ها و فیکسچرها، لیفتراک ها و دارایی های نامشهود به میزان ۹۰هزار و ۸۴۸میلیارد و ۲ میلیون و ۴۷۷ هزار ریال اعمال و به تایید سازمان بورس و اوراق بهادار رسیده است.

پارس خودرو با این افزایش سرمایه ۴۰۰ درصدی قدم بزرگی را برای جذب سرمایه گذاری های جدید، رشد تولید و تحقق اهداف والای شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری و مزین شده است برداشت.

در این مجمع مصطفی مدبر مدیرعامل پارس خودرو با اشاره به تمرکز این شرکت بر روی تولید داخل و افزایش کیفیت محصولات گفت: با توجه به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، پارس خودرو توجه ویژه ای به پتانسیل های داخلی و بومی سازی قطعات دارد و ضمن برنامه افزایش تولید، ارتقا کیفی محصولات را هم در دستور کار خود قرار داده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=138393

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here