افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی

0
۳۴۳ بازدید

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور از افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی برای پاسخگویی و راهنمایی مودیان در روزهای پایانی تیرماه خبرداد.

گروه توسعه

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور از افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی برای پاسخگویی و راهنمایی مودیان در روزهای پایانی تیرماه خبرداد.

به گزارش ایلنا از رسانه مالیاتی ایران، سیدکامل تقوی‌نژاد با بیان این مطلب افزود: سازمان امور مالیاتی کشور به‌منظور تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به مودیان محترم مالیاتی در انجام تکالیف قانونی، به‌ویژه اطلاع‌رسانی، ارائه راهنمایی و پاسخگویی لازم در رابطه با دریافت اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی، اقدام به افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی کرده است.

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، تصریح کرد: ادارات مالیاتی در روزهای دوشنبه ۱۳۹۵/۴/۲۸ لغایت پنج‌شنبه ۱۳۹۵/۴/۳۱تا ساعت ۲۱ آماده پاسخگویی و راهنمایی مودیان محترم مالیاتی خواهند بود.

وی اظهارداشت: اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاره‌ای می‌توانند تا پایان تیرماه با مراجعه به سامانه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس WWW.TAX.GOV.IR نسبت به ارسال اظهارنامه و پرداخت مالیات به صورت الکترونیکی اقدام کنند.

تقوی نژاد افزود: با توجه به اینکه برخی ادارات مالیاتی در روزهای پنج‌شنبه تعطیل هستند و ۳۱ تیرماه نیز با پنج‌شنبه مصادف شده‌است، لذا این ادارات که پنج‌شنبه تعطیل می‌باشند روز جمعه ۱۳۹۵/۵/۱ و شنبه ۱۳۹۵/۵/۲ تا ساعت ۲۱ آماده دریافت اظهارنامه و پاسخگویی و راهنمایی مودیان محترم مالیاتی خواهند بود.

گفتنی است اگر فردی در موعد مقرر اظهارنامه مالیاتی خود را ارائه نکند علاوه براینکه نمی‌تواند از معافیت‌ها و تسهیلاتی که در قانون پیش‌بینی شده استفاده کند، مشمول جریمه عدم تسلیم اظهارنامه نیز می‌شود.

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=36521