افزایش تولید ۵ میلیون تنی فولاد محقق نشد

0
۳۲۴ بازدید

رییس اتحادیه آهن فروشان

ایلنا: براساس برنامه‌ها باید امسال تا ۵ میلیون تن افزایش تولید محقق می‌شد و زیرساخت‌های آن هم آماده بود اما با توجه به عدم نقدینگی در بازار نه تنها هیچ افزایشی در تولید نداشتیم بلکه میزان تولید امسال هم همانند سال گذشته حدود ۱۶ تا ۱۷ میلیون تن خواهد شد.
رییس اتحادیه آهن فروشان گفت: تولیدات فولاد امسال همانند سال گذشته حدود ۱۶ تا ۱۷ میلیون تن خواهد شد و افزایش تولید ۵ میلیون تنی فولاد امسال هم محقق نشد.
محمد آزاد در خصوص کاهش نرخ‌ها در بازار، گفت: در حال حاضر بهای فولاد به ۱۷۰۰ تومان رسیده است و کلیه محصولات فولادی زیر قیمت بازار به فروش می‌رسند.
وی خاطر نشان کرد: در صورت ادامه دامپینگ چینی‌ها و ارزان فروشی آن‌ها و عدم تعیین تعرفه منطقی از سوی دولت وضعیت تولید فولاد بد‌تر نیز می‌شود این در حالی است که بسیاری از کشور‌ها برای تولیدات چینی‌ها تعرفه وضع کرده‌اند.
آزاد تصریح کرد: براساس برنامه‌ها باید امسال تا ۵ میلیون تن افزایش تولید محقق می‌شد و زیرساخت‌های آن هم آماده بود اما با توجه به عدم نقدینگی در بازار نه تنها هیچ افزایشی در تولید نداشتیم بلکه میزان تولید امسال هم همانند سال گذشته حدود ۱۶ تا ۱۷ میلیون تن خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=8048