اصناف حلقه فراموش شده اقتصاد مقاومتی

0
۵۰۸ بازدید

اتاق اصناف اراکرییس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: تنها بخشی که درحلقه ی اقتصاد مقاومتی فراموش شده اند ، بخش توزیع و اصناف هستند.

گروه بازار

bazar@jahaneghtesad.com

اتاق اصناف اراکرییس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: تنها بخشی که درحلقه ی اقتصاد مقاومتی فراموش شده اند ، بخش توزیع و اصناف هستند.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، جمشید زند در کارگروه اقتصاد مقاومتی اصناف و بازاریان در اراک گفت: به دنبال این هستیم با کمک بسیج اصناف و بازاریان با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دل رهبر معظم انقلاب را خشنود کنیم.

زند با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی برای اصناف بسیار مهم تر از دولتی ها است، اظهار کرد: در این راستا باید الزامات اقتصاد مقاومتی را در راستای طرح جامع شروع کنیم.

وی ادامه داد: بر این اساس ما می توانیم خیلی از ادارات  را الزام کنیم که از کالای ایرانی استفاده کنند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با اشاره به اینکه مسئولان استانی کمتر از کالای داخلی استفاده می کنند، افزود: این مسئله معمولا به این دلیل است که چیزی که مسئولان از ما در خواست دارند را نمی توانیم برآورده کنیم.

وی خرید کالای ایرانی را یکی از دغدغه های دولت و رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و گفت: اتاق اصناف استان مرکزی آمادگی دارد برای بهره مندی هرچه بیشتر اداره ها و سازمان های دولتی از کالاهای داخلی،  زمینه استفاده این نوع کالاها را برای دستگاه ها فراهم کند.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=35496