استفاده از ظرفیت شرکت های بین المللی در پروژه های زیربنایی منطقه آزاد قشم

0
۲۰۱ بازدید

وزیر راه و شهرسازی و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با یکدیگر ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و زیربنایی جزیره قشم درباره تامین منابع مالی و امکان استفاده از ظرفیت شرکت های بین المللی در پروژه های عمرانی و زیربنایی قشم مذاکره کردند.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم ، در دیدار محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم؛ ضمن بررسی آخرین وضعیت راه های ارتباطی جزیره قشم بر ضرورت تسریع اجرای پروژه ها و طرح های مرتبط حوزه های عمرانی و زیربنایی تاکید شد.

بررسی راهکارهای تامین منابع مالی برای اجرای پروژه های کلان عمرانی و زیربنایی در نقاط مختلف قشم با استفاده از ظرفیت شرکت های خارجی مورد تاکید دو طرف موضوع دیگری بود که در دیدار وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مورد تاکید قرار گرفت.

براساس این گزارش وزیر راه و شهرسازی در این دیدار همچنین بر استمرار برنامه های سازمان منطقه آزاد قشم جهت توسعه پروژه های عمرانی و زیربنایی در نقاط مختلف جزیره و اقدامات صورت گرفته با هدف بهبود و استانداردسازی وضعیت محورهای مواصلاتی این جزیره تقدیر کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=124349

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید