از سامانه ثبت‌نام قانون جهش تولید مسکن رونمایی شد

0
۲۱۷ بازدید

وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که به زودی سامانه‌ای  برای ثبت‌نام متقاضیان واجد شرایط قانون جهش تولید مسکن بازگشایی می‌شود، تصریح کرد: برای تحل در صنعتی‌سازی با برخی کشورهای خارجی از جمله چینی ها در حال مذاکره هستیم تا فناوری‌های روز را وارد کشور کنیم.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که در انتصاب معاون وزارت راه خودم تصمیم‌گیری می‌کنم، اظهار کرد: مصوبه ستاد ملی کرونا درباره محدودیت ۶۰ درصدی صندلی پروازی همچنان برقرار است.

وی ادامه داد: البته کسانیکه دو دوز واکسن را تزریق کرده‌اند می‌توانند از سهم بیشتری در جابجایی مسافر استفاده کنند.

وی با اعلام این‌که به زودی سامانه‌ای  برای ثبت‌نام متقاضیان واجد شرایط قانون جهش تولید مسکن بازگشایی می‌شود، تصریح کرد: برای تحل در صنعتی‌سازی با برخی کشورهای خارجی از جمله چینی ها در حال مذاکره هستیم تا فناوری‌های روز را وارد کشور کنیم.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: ساخت سالانه یک میلیون مسکن با نیروی کار و مهندسان ایرانی ساخته خواهد شد.

قاسمی تاکید کرد: منابع مالی مورد نیاز برای همکاری با کشورهای خارجی جهت ورود فناوری صنعتی‌سازی از طریق تهاتر نفت، پرداخت نقدی یا روش‌های فاینانس تامین خواهد شد.

وی همچنین از تامین زمین قانون جهش تولید در ۸۰۰ شهر کشور خبر داد و گفت: بنیاد مسکن ساخت ۴۰۰ هزار مسکن شهری و روستایی در قالب قانون جهش تولید را آغاز کرده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=158310