از حقوق ملت صیانت می‌کنیم

0
۳۳۹ بازدید

مطمئن باشید که در چارچوب عزت و مصلحت آنچه که منافع ملی کشورمان را در بر گیرد همان را مدنظر قرار خواهیم داد و به لطف الهی و اذن او هم به آینده خوش‌بین هستیم.

رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان تاکید کرد که از تمامی حقوق این ملت بزرگوار در دستاوردهای فرزندان غیور این ملت صیانت می‌کنیم.
علی اکبر صالحی در حاشیه حضور در مراسم ختم پدر شهید رضا قشقایی؛ از دانشمندان هسته‌ای کشورمان٬‌ در خصوص اخبار خوش هسته‌ای اظهار کرد: همواره می‌خواهم به ملت بزرگوار ایران عرض کنم که ما به عنوان خادمین این ملت بزرگوار که به ما اعتماد کردند و چند صباحی عهده‌دار مسوولیت سازمان انرژی اتمی هستیم قول می‌دهیم که از تمامی حقوق این ملت بزرگوار در دستاوردهای فرزندان غیور این ملت صیانت کنیم.
رییس سازمان انرژی اتمی ابراز کرد: مطمئن باشید که در چارچوب عزت و مصلحت آنچه که منافع ملی کشورمان را در بر گیرد همان را مدنظر قرار خواهیم داد و به لطف الهی و اذن او هم به آینده خوش‌بین هستیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص احتمال دستیابی به توافق کلی تا پایان سال جاری اظهار کرد: انسان همیشه با امید زنده است. ما به عنوان یک مسلمان امیدواریم و اعتقادم بر این است که اگر تفاعل به خیر کنیم حتما پیدا می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=9803