شعار راهبردي صندوق تامين خسارت هاي بدني اعلام شد

ارائه خدمات هوشمندتر، آسانتر و دقیق تر با رعایت کامل قانون

0
۴۵۹ بازدید

مهندس مجید بهزاد پور، مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی” ارائه خدمات هوشمندتر، آسانتر و دقیق تر با رعایت کامل قانون ” را به عنوان شعار راهبردی جدید صندوق اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی، صبح امروز مراسم تکریم و معارفه مدیر صندوق تامین خسارت های بدنی با حضور معاون امور بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل و هیات عامل بیمه مرکزی، مدیرعامل ستاد دیه کشور و اعضای مجمع صندوق تامین برگزار شد.

مهندس مجید بهزار پور مدیر عامل صندوق تامین خسارت های بدنی در مراسم تکریم دکتر علی جباری مدیرعامل پیشین این صندوق ضمن قدردانی از زحمات ایشان گفت: ضمن سپاس از اعتماد وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی برای تصدی سمتی دیگر در صنعت بیمه یعنی مدیریت صندوق تأمین خسارتهای بدنی به اینجانب داشته اند، امیدوارم بتوانم در به انجام رساندن این وظیفه و مأموریت نخست در پیشگاه خداوند بزرگ و سپس در برابر این عزیزان رو سفید و سربلند باشم.

 مهندس بهزادپور افزود: از اینکه پس از سال ها خدمت در سازمانهای مختلف که قریب ۷ سال آن را با افتخار به عنوان هیئت عامل بیمه مرکزی گذرانده ام بسیار خوشحال و مفتخرم که مدیریت نهادی به اینجانب سپرده شد که ماهیت اجتماعی و مدنی آن وجه غالب را دارد. بعبارت دیگر مأموریت اصلی صندوق بصورت خلاصه جبران خسارت افراد آسیب دیده است که از پشتوانه و پوشش لازم و کامل بیمه ای برخوردار نیستند و این مأموریت در کنار سایر وظایفی که طی سالهای اخیر بر عهده صندوق گذاشته شده، وجه اجتماعی خدمات آن را پررنگ تر نموده و برداشتن هر گام در این راه کاستن از آلام دردمندان و گرفتاری است که قانون گذار هوشمندانه مسئولیت آن را بر عهده این صندوق گذاشته است که  امیدوارم تجربه اینجانب در دوره اول خدمتم در هیئت عامل بیمه مرکزی که صندوق قبل از توسعه آن بصورت اداره­ای زیر مجموعه معاونت مربوط قرارداشت بتواند دستگیر و کمک کارم باشد.

مهندس بهزادپور “ارائه خدمات هوشمندتر، آسانتر و دقیق تر با رعایت کامل قانون” را به عنوان شعار اصلی و راهبردی خود برای هدایت صندوق تامین خسارت های بدنی اعلام کرد و گفت: در این رابطه مقابله با فساد، تقلب و قانون شکنی از اصلی ترین ملاحظات اینجانب خواهد بود.

وی همچنین آموزش، بهسازی و توسعه کیفی منابع انسانی را اولین  اولویت راهبری  خود اعلام کرد و گفت: سالها تجربه و شناختی که از عملکرد سازمانهای مختلف در بستر فرهنگی و اجتماعی این کشور دارم، نقش بی بدیل عامل نیروی انسانی در تحقق اهداف و مأموریت های سازمانی را گوشزد می نماید و تکریم و تأمین این عامل اصلی سایر اهداف و اولویت ها را محقق می نماید.

مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی از تکریم و تأمین و ارائه خدمات در بهترین استانداردها به مخاطبین و مراجعین صندوق که فسلفه وجودی این نهاد است با رعایت شعار راهبردی جدید، تعامل هدفمند و قانونمند با شرکتهای بیمه و کمک به اهداف کلان صنعت بیمه از جمله افزایش ضریب نفوذ و توسعه فرهنگ بیمه، تعامل کامل با نهاد نظارت و دستگاه های ناظر، تعامل لازم با نهاد قضا و پیگیری حقوق صندوق در مراجع قضایی با یافتن مکانیسم های روانتر  را از دیگر اولویت های مدیریتی خود دانست.

در ادامه مهندس بهزادپور ابراز امیدواری کرد با سرلوحه قرار دادن شعار مذکور و اجرایی نمودن اولویت های مد نظر در رفع چالش های موجود در صندوق نظیر:

 1- وضعیت نیروی انسانی شامل ساختار و نظام های مرتبط نظیر آموزش و تربیت مدیر، حقوق و دستمزد و معیشت و رضایت شغلی.

۲- جایگاه و سطح سازمانی صندوق و شناخت متناسب مردم از نقش و وظایف صندوق .

۳- مطالبات صندوق و نحوه و زمان وصول آن .

۴- طولانی بودن مدت زمان رسیدگی به پرونده ها.

۵-جلوگیری از پرداخت های غیرواقعی و نظایر آن در زمان و فرصت مناسب سامان یابد.

ایشان در پایان ضمن تقدیر از زحمات مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش صندوق که پیش از این خدمات بسیاری را در جهت اعتلاء و توسعه صندوق ارائه نموده اند، اظهار داشتند آرزو می نمایم بتوانم خدمات و کارهای ارزنده آنان را تکمیل و به نحو مناسب توسعه دهم و به ویژه برای جناب آقای دکتر جباری در مسئولیت جدید آرزوی سلامتی و توفیق بیش از پیش دارم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134745