اخبار کوتاه صفحه بانک و بیمه – ۸ تیر ۹۴

0
۳۵۷ بازدید

اعلام ساعت آغاز ارائه خدمت به مشتریان در روز دوشنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۴

به منظور بهره مندی بیش تر از فضیلت شب های قدر و توفیق انجام عبادات و نیایش ها، ساعت حضور همکاران و ارائه خدمت به مشتریان گرامی در شعب بانک آینده در روز دوشنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۴، برابر با ۱۹ ماه مبارک رمضان، ساعت ۹ صبح میباشد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران:

فرآیندها باید متناسب با شرایط روز و مبتنی بر خواست مشتری تدوین شود

مدیرعامل بانک رفاه کارگران اعتماد مردم را اصلی ترین و گرانبهاترین سرمایه بانک ها برشمرد و گفت: مشتریان زمانی که احساس کنند امانت داری در اولویت فعالیت های بانکی است،‌ به آن اعتماد خواهند کرد. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر علی صدقی افزود: سرعت،‌ دقت و امنیت در ارائه خدمات و انجام فعالیت ها، حفظ و وفاداری مشتریان را در پی خواهد داشت و اعتماد آنان نسبت به نظام بانکی را بالا می برد.

تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی با ارائه تسهیلات ویژه بانک شهر به شهرداری‌ها

معاون اعتبارات بانک شهر با اشاره به تعامل مناسب این بانک با شهرداری کلانشهرها، از اختصاص تسهیلات این بانک به منظور تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی خبر داد. به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر‌، مرتضی خامی، با اشاره به تعامل مناسب با شهرداری‌ها در ایجاد توسعه پایدار گفت: شهرداری‌های کلانشهرها به عنوان سهام‌داران عمده بانک شهر از یک سو و شهرداری سایر شهرها به عنوان متولی اجرای توسعه و آبادانی شهرها از سوی دیگر همواره مورد توجه ویژه بانک شهر بوده‌اند.

بانک مرکزی مجوز برگزاری مجمع عمومی موسسه آرمان ایرانیان را صادر کرد

مدیرعامل موسسه آرمان ایرانیان(فرشتگان)از صدور مجوز برگزاری مجمع عمومی برای این موسسه توسط بانک مرکزی خبر داد و گفت: براین اساس مجمع این موسسه ظرف ۲۵ روز آینده برگزار می شود.امید پردلی افزود: موسسه اعتباری ‘آرمان ایرانیان’ (فرشتگان- فردوسی) پس از پذیره نویسی سهام خود در فرابورس که با موفقیت به اتمام رساند، هم اکنون برای تکمیل فرآیند تطبیق خود با مقررات بانک مرکزی یک گام جدی و مهم برای دریافت مجوز رسمی از بانک مرکزی برداشت.وی ادامه داد: بانک مرکزی نیز برای همراهی و مساعدت با موسسات اعتباری در شرف تاسیس که خواهان دریافت مجوز رسمی هستند، مجوز برگزاری مجمع عمومی موسسه آرمان ایرانیان را صادر کرد.

تخفیف های ویژه بیمه ملت به مناسبت ماه مبارک رمضان

ملت در ایام مبارک رمضان تخفیفات ویژه ای را ارائه می دهدبه گزارش روابط عمومی بیمه ملت و به نقل از معاونت بازاریابی و فروش، شرکت بیمه ملت به مناسبت ماه مبارک رمضان نسبت به ارائه انواع تخفیفات بیمه ای در رشته های حوادث، اشخاص، اموال، مسئولیت و مهندشی تخفیفات ۱۰ تا ۳۰ درصدی را ارائه می دهد. گفتنی است، این تخفیفات از روز شنبه مورخ ششم تیرماه تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۳۱ تیرماه برقرار می باشد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت انواع بیمه نامه می توانند به شبکه فروش بیمه ملت در سراسر کشور مراجعه و از این تخفیفات بهره مند گردند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=13743