اخبار کوتاه صفحه بانک و بیمه – ۲۳ اردیبهشت ۹۴

0
۳۷۶ بازدید

آغاز به کاردومین صندوق امانات بانک پارسیان در شعبه میدان مادر کرج

دومین صندوق امانات بانک پارسیان با حضور آقایان بیژنی مدیر پشتیبانی، مالکی مدیر روابط عمومی، زندی رییس اداره حوزه های شهرستان، مردانی رییس حوزه کرج و جمعی ازمشتریان این بانک، به دست یکی از مشتریان در شعبه میدان مادرکرج افتتاح شد.آقای بیژنی مدیر پشتیبانی بانک در مراسم افتتاح این صندوق به ارایه خدمات بانکداری متناسب با خواسته‌ها و نیازهای مشتریان اشاره کرد و افزود: کسب رضایت مشتریان از مهم ترین اصول تغییرناپذیر بانک پارسیان است که در این راستا ضمن معرفی خدمات جدید، شرایط به گونه‌ای پیش‌بینی شده که زمینه مناسب برای دسترسی آسان تر مشتریان به خدمات بانک فراهم شود.

دادستان دیوان محاسبات کشور در جمع مدیران ارشد بانک سپه خواستار شد

انضباط کارکنان بانک سپه در میان سیستم بانکی مثال زدنی است

دادستان دیوان محاسبات کل کشور اظهار داشت: بانک سپه به واسطه داشتن نیروی انسانی کارآمد، سرآمدو سلیم النفس یکی از منضبط ترین و منسجم ترین بانکهای نظام بانکی است. فیاض شجاعی در گردهمایی مدیران ارشد بانک سپه با بیان این مطلب افزود: فضای موجود در بازار پولی کشور حاکی از رقابت نابرابر بین بانکهای دولتی و خصوصی است لذا باید برای رفع این مشکل فشار از روی بانکهای دولتی کاسته شود.وی گفت: برای ایجاد زمینه رقابت برابر در بازار پولی و مالی کشور باید فشار دولت بر بانکهای دولتی کاسته شود تا آنها نیز در شرایط برابر با بانکهای غیردولتی رقابت کنند.

پورزرندی تصریح کرد‌:

چابک‌سازی، زیرکی و کاهش بروکراسی مهم‌ترین ارکان رشد سازمان‌ها

مدیر‌عامل بانک شهر با اشاره به حمایت این بانک از پروژه‌های شهری‌، چابک‌سازی، زیرکی و کاهش بروکراسی را از مهم‌ترین ارکان رشد سازمان‌ها دانست.دکتر حسین محمدپورزرندی در جریان دیدار با مدیران شهری مشهد که با حضور تنی چند از مدیران و معاونان‌، اعضای هیئت‌مدیره و شهردار این شهر برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رجب، انجام فعالیت در جوار حضرت ثامن‌الحجج را توفیق بزرگی دانست و افزود‌: امیدواریم بتوانیم با بهره‌مندی از این نعمت بزرگ، هرچه بهتر به شهروندان مشهد خدمت کنیم.وی با اشاره به اهمیت تعامل میان بانک شهر و شهرداری‌ها تصریح کرد: در سال‌های قبل درصد سهام شهرداری‌ها نسبت به شهروندان معادل ۸۰ به ۲۰ بوده است، در حالی‌که امروز با اقدامات انجام شده این نسبت بر عکس شده و میزان مشارکت شهروندان در این بانک بسیار بیشتر شده است.

خدمتی دیگری از بانک صادرات ایران

گنجینه سپهر ویژه ناشران به بازار آمد

بانک صادرات ایران به عنوان یکی از بانکهای بزرگ کشور، همسو با سیاست های دولت محترم، ارایه خدمت به اقشار مختلف جامعه را در دستور کار خود قرار داده و به منظور تأمین نیازهای مالی اهداف و پروژه های آتی ناشران، کشور و و ایجاد سرمایه ای مطمئن از محل پس اندازهای تدریجی این قشر، اقدام به ارایه و اجرای طرح سپرده سرمایه گذاری گنجینه سپهر ناشران کرده است.این بانک به منظور جذب و جلب نظر فعالان عرصه نشر و افزایش رضایتمندی آنان و همچنین جهت حفظ و ارج نهادن به اعتماد عمومی این بار اقدام به ارایه طرح گنجینه سپهر برای فعالان عرصه نشر با هدف بهره مندی آنان از سود ویژه قابل توجه و استفاده از مزایای طرح مزبور کرده است.

تاکید همتی بر ضرورت رعایت نرخ جدید سود توسط بانک‌ها

رئیس شورای هماهنگی بانک‌ها تاکید کرد: ضرورت دارد نرخ های جدید سود بانکی را همه بانک‌ها رعایت کنند، اگر در این دور هم برخی از موسسات و بانک‌ها نرخ های جدید را رعایت نکنند بازهم سیاست های ابلاغ شده عملیاتی نمی‌شود مگر اینکه بانک‌ها و موسسات رعایت کنند و بانک مرکزی هم نظارت بیشتری برای جلوگیری از این تخلفات اعمال کند.دکتر عبدالناصر همتی علت اصلی عدم پایبندی بانک‌ها به تفاهم خود در مرحله قبلی اجرای نرخ سود را موسسات پولی غیر مجاز دانست و گفت: زمانی که موسسه غیرمجازی، سپرده با نرخ های بالاتری جذب ‌کرد عملاً برخی از بانک‌ها منابع خود را از دست دادند، وقتی این اتفاق افتاد بانک‌ها برای جلوگیری از خروج منابع مجبور شدند که نرخ‌های بالاتری به سپرده گذار بدهند. وی سامان ‌دهی موسسات پولی غیر مجاز را کاری سخت عنوان کرد و گفت: به دوستان بانک مرکزی هم حق می‌دهیم چراکه ساماندهی این موسسات سخت است با توجه به این که خودشان در شکل گیری این موسسات نقشی نداشته‌اند. تعدادی از این موسسات تحت عنوان تعاونی و … تشکیل شده بودند که بعد در قالب موسسه اعتباری به جذب منابع پرداختند.

سایت بیمه‌کارآفرین، مطمئن و قابل اعتماد

” مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ” بیمهکارآفرین را واجد شرایطدریافت نماد الکترونیکی دانست. این نماد در اردیبهشتجاری از سویاین مرکز به بیمهکارآفرین اهدا شد. به اعتبار این نماد مشتریان بیمه کارآفرین می‌توانند با اطمینان از اینکه پایگاه اینترنتی این شرکت قابل اعتماد است، به آن مراجعه داشته باشند.مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت است و یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی را، ایجاد اعتماد و اطمینان در میانکاربران خدمات الکترونیکی می‌داند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=12603