اخبار کوتاه بازارپول /۲۰مرداد

0
۳۱۷ بازدید

متقاضیان وام ازدواج به شعب تعیین شده مراجعه کنند

گروه بازارپول :متقاضیان تعیین شعبه شده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ، حداکثر ظرف ۱۲روز کاری نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

بر اساس پیگیری های به عمل آمده از بانک های عامل جهت تسریع در اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، تفاهم شده است این بانک ها حداکثر همکاری لازم را در این باره داشته باشند.براین اساس، از متقاضیان ثبت‌نام کننده در سامانه موصوف درخواست می‌شود ضمن مراجعه به سامانه یادشده ( با کد رهگیری مربوط) درصورت تعیین شعبه، حداکثر ظرف ۱۲ روز کاری به شعبه مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.به علت کثرت مراجعه متقاضیان به سامانه ازدواج بعضاً ممکن است سامانه با تاخیر در پاسخگویی مواجه شود که متقاضیان ‌باید در زمان های متفاوت، نسبت به ثبت نام یا بررسی آخرین وضع خود در سامانه اقدام کنند.

بانک سامان ۸۰۰۰ میلیارد ریالی شد

گروه بازارپول :با تصویب سهام‌داران بانک سامان، سرمایه این بانک با افزایشی یک هزار و ۴۱۲ میلیارد ریالی به رقم ? هزار میلیارد ریال افزایش یافت.‏مجمع عمومی فوق‌العاده بانک سامان با حضور بیش از ۷۱.۶۳ درصد سهام‌داران حقیقی و حقوقی و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، ۱۲ مرداد ۹۳ در مجموعه فرهنگی- ورزشی تلاش تهران برگزار شد.بر اساس این گزارش، در این مجمع، سرمایه بانک سامان از ۶ هزار و ۵۸۸ میلیارد ریال به ۸ هزار میلیارد ریال افزایش یافت.‏بر اساس این گزارش، در مجمع فوق‌العاده بانک سامان، اساسنامه جدید بانک و انتشار اوراق مشارکت قابل تبدیل به سهام مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به نظرات سهام‌داران، انجام آن مشروط به بررسی بیشتر این امر از سوی سهام‌داران شد.

سهامداران ماشین سازی اراک به بانک صادرات بروند

گروه بازارسرمایه : سهامداران شرکت ماشین سازی اراک فاراک از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود.‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت ماشین سازی اراک فاراک سهم سود نقدی سهامداران حقیقی این شرکت از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز یک شنبه ۱۹مرداد ماه سال جاری قابل پرداخت است.در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود متعلقه خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

تقدیر بانک‌پاسارگاد از نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۳ ‏

       گروه بازارپول : بانک پاسارگاد با همکاری دانشگاه خاتم که وابسته به این بانک است، برای هفتمین سال متوالی، نفرات برتر آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ را بورسیه خود خواهد کرد.خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای نفرات برتر کنکور سراسری گفت: بانک‌پاسارگاد به منظور ارج نهادن به تلاش و شایستگی نفرات برتر آزمون سراسری، برای هفتمین سال متوالی، از برگزیدگان آزمون سال ۱۳۹۳ تقدیر و آنها را بورسیه خود خواهد کرد.این تقدیر با همکاری دانشگاه خاتم که با سرمایه‌گذاری و حمایت بانک‌پاسارگاد تأسیس شده‌است انجام خواهد گرفت. وی افزود: بانک‌پاسارگاد به نفرات اول، دوم و سوم ۵ گروه آزمایشی سهام بانک‌پاسارگاد را اهداء خواهد کرد. همچنین تا هر مقطعی که در داخل کشور ادامه تحصیل دهند، مبلغی به طور ماهانه به حساب این عزیزان واریز خواهد شد

تشکیل کمیته بازاریابی برای توجه بیشتر به نمایندگان بیمه ‏

گروه بازارپول : نایب رییس هیات مدیره ومدیر عامل بیمه دانا ، تشکیل کمیته بازاریابی را راهکار حل مشکلات نمایندگان شرکت و توجه بیشتر به آنها ذکر کرد.دکتر بیژن صادق که ۱۹ مرداد در نشست هم اندیشی با نمایندگان برتر شرکت سخن می گفت ، بیشترین حجم تولید پرتفوی را مربوط به عملکرد نمایندگان دانست و اظهار داشت : در این جلسه می خواهیم مشکلات و مسایل موجود را به بحث و بررسی بگذاریم.در این نشست که روسای انجمن های صنفی نمایندگان حقیقی و حقوقی ، نمایندگان ، معاون امور استان ها ، مدیر دفتر هیات مدیره و مدیر عامل ، سرپرست مدیریت امور نمایندگان ، مشاوران مدیر عامل و مدیر روابط عمومی حضور داشتند ، دکتر صادق به اقدامات و تلاش های صورت گرفته برای حل مشکلات نمایندگان اشاره کرد و افزود : شفاف سازی پرداخت کارمزد بر اساس آیین نامه ها و اصلاح محاسبات نرخ کارمزد ها و تلاش برای وصول کارمزد صندوق خسارات بدنی از جمله اقداماتی است که در حال نهایی شدن است.مدیر عامل بیمه دانا با تاکید بر تشکیل کمیته بازاریابی برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با نمایندگان افزود: با توجه به اینکه حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد پرتفوی شرکت را نمایندگان تولید می کنند، تلاش می کنیم با ساماندهی این کمیته مشکلات مورد اشاره بررسی و رفع شود .

دهمین جشنواره بانک رفاه آغاز شد

ایستانیوز: دهمین جشنواره دارندگان پایانه های فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی بانک رفاه کارگران همراه با جوایزی بزرگ آغاز شد. جوایز این دوره که از تاریخ ۱/۵/۱۳۹۳ آغاز و در تاریخ ۳۰/۸/۱۳۹۳ پایان خواهد یافت به دو صورت قرعه کشی برای کلیه پذیرندگان و بدون قرعه کشی برای مشتریان ممتاز اهدا خواهد شد.جوایز این دوره به دو صورت برگزاری قرعه کشی شامل ۴ کمک هزینه ۴۰۰ میلیون ریالی خرید خودرو، ۲۰ کمک هزینه خرید گوشی تلفن همراه (iphon6) هرکدام به ارزش ۴۰ میلیون ریال، ۲۰۰ کمک هزینه خرید تبلت هرکدام به ارزش ۱۰ میلیون ریال و ۷۰۰ کارت هدیه ۱ میلیون ریالی خواهد بود.همچنین گفتنی است ۲ کمک هزینه خرید خودرو به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال نیز برای مشتریان مناطق آزاد قرعه کشی خواهد شد.

بانک سپه در حوزه نفتی فعال تر می شود

گروه بازارپول :مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه در بخش نفت می توان کارهای موثری صورت داد گفت: بانک سپه از این پس در حوزه نفتی فعال تر از گذشته ظاهر خواهد شد.سیدکامل تقوی نژاد با بیان اینکه باید به اعتمادی که نظام به بانک سپه کرده پاسخ مثبت دهیم، بر لزوم حمایت بانک سپه از طرح های نیمه تمامی که با تسهیلات این بانک ایجاد شده تأکید کرد و افزود: باید به سراغ مجریان طرحها رفت و ضمن حل مشکلات، به ارائه مشاوره های مالی، اعتباری، اداری و قانونی به آنها اقدام کرد.وی تأکید کرد: تلاش برای اشتغالزایی در مناطق محروم، مناطق مستعد، بخشهایی که مزیت نسبی وجود دارد، بخشهای با بازده بالا , از جمله رسالتهای ما در بانک سپه است. رئیس هیئت مدیره بانک گفت: بانک سپه خود را در اجرای برنامه های دولت سهیم می داند. رشد اقتصادی جز هدفهای اساسی دولت است. در چشم انداز بیست ساله متوسط رشد اقتصادی ۸درصد تعیین شده بود که محقق نشد. بنابراین تلاش برای کمک به تحقق رشد اقتصادی از جمله اولویتهای این بانک به حساب می آید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=4386