چهارشنبه 02 فروردین، 1402

کدخبر: 2885 12:56:57 1393-04-11
اخبار کوتاه بازارپول /11تیر

اخبار کوتاه بازارپول /11تیر

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
اخبار کوتاه بازارپول /11تیر

اخبار کوتاه بازارپول /11تیر

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

" تجارت کارت ها "دیگر ضبط نمی شوند
گروه بازارپول : تجارت کارت‌های بانک تجارت از تاریخ انتشار این خبر در صورتیکه سه بار متوالی با رمز اشتباه استفاده شوند به جای ضبط در دستگاه، غیرفعال خواهند شد.

این بانک با اعمال تغییراتی، این امکان را فراهم کرده که در صورت وارد کردن سه بار رمز اشتباه، تجارت کارت مشتریان به جای ضبط در دستگاه، غیرفعال شود که بدین ترتیب صاحب کارت می‌تواند با در دست داشتن کارت شناسایی و تجارت کارت خود و مراجعه به هریک از شعب بانک تجارت نسبت به فعال سازی آن اقدام نماید. دارندگان تجارت کارت پیش از این در صورتیکه سه بار متوالی در یک روز رمز کارت را اشتباه وارد می‌کردند، کارت در خودپرداز ضبط می‌شد.

انتصاب معاون جدید مالی و منابع بانک قوامین
گروه بازارپول : به موجب حکمی از سوی مدیر عامل بانک قوامین ، کیوان یاسریان به سمت معاون مالی و منابع این بانک منصوب شد. احمدرضا خطیبی در حکم خود ضمن قدردانی از زحمات علی طوسی معاونت پیشین مالی و منابع ، کیوان یاسریان را به عنوان معاون جدید مالی و منابع بانک قوامین منصوب و معرفی کرد.

نرم‌افزار ویژه ماه رمضان درسایت پست بانک
گروه بازارپول : نرم‌افزار ویژه ماه مبارک رمضان در صفحه اصلی سایت پست بانک ایران درج و آماده دانلود هموطنان می‌باشد.این نرم‌افزار شامل ادعیه ماه‌ مبارک رمضان و برخی مناجات‌ها بوده و از طریق گوشی‌های مجهز به نرم‌افزار اندروید قابل نصب می‌باشد.گفتنی است: حجم فایل‌های آن نیز 72 مگابایت است.

تغییرساعت کار بانک گردشگری در ماه رمضان
گروه بازارپول : ساعت کار بانک گردشگری در ایام ماه مبارک رمضان با تغییر همراه خواهد بود. ساعت کاری شعب سراسر کشور بانک گردشگری در ماه مبارک رمضان از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 15:30 و روزهای پنجشنبه از 8 صبح تا 13 خواهد بود.گفتنی است، در روزهای پنج‌شنبه 26 تیر و دوشنبه30 تیرماه به مناسبت فرا رسیدن ایام قدر ساعت شروع به کار شعب بانک گردشگری 9 صبح خواهد بود.

مانده تسهیلات پرداختی از 540 هزار میلیارد تومان گذشت
گروه بازارپول : مانده سپرده‌های بانکی در پایان دی‌ماه 92 در مقایسه با اسفند 91، با 30 درصد افزایش به 646 هزار و 865 میلیارد تومان و مانده تسهیلات اعطایی با 23 درصد رشد به 540 هزار و 510میلیارد تومان رسید.مانده سپرده‌های بانک‌ها و موسسات اعتباری در پایان دی ماه سال گذشته با 30 درصد افزایش نسبت به اسفند سال 91 به 646 هزار و 865 میلیارد تومان رسید.طبق آمار‌های بانک مرکزی، مانده سپرده‌ها با کسر سپرده قانونی 574 هزار و 815 میلیارد تومان برآورد شده است.همچنین مانده تسهیلات اعطایی بانک‌ها و موسسات اعتباری با 23 درصد افزایش نسبت به اسفند 91، به 540 هزار و 510 میلیارد تومان بالغ شد.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |