کد خبر: 191450
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

احساس تقابل دستگاه‌های اجرایی با فعالان اقتصادی باید از بین برود

احساس تقابل دستگاه‌های اجرایی با فعالان اقتصادی باید از بین برود

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، نشست ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونان وی در این وزارتخانه برگزار شد.

وزیر اقتصاد در این نشست تأکید کرد: انتظار مي رود تمامي معاونان ستادي ورؤساي دستگاه هاي تابعه با تمامي ظرفیت‌ها و بسیج امکانات و منابع، در اولین سالگرد دولت سیزدهم وارد میدان شوند و به نحوي درخدمت‌رساني به مردم خصوصاً فعالان اقتصادي عمل کنند که آنان احساس نکنند همچنان بروکراسي زائد اداري حاکم بر نظامات قبلي، در اين دولت نیز حاکم بوده و علي رغم زحمات مديران ارشد و تصمیم سازي ها و تصمیم گیري هاي مناسب آنان، بدنه کارشناسي دستگاههاي اجرايي همراهي نکرده و چنین القا شود که اتفاق خاصي رخ نداده است. 

خاندوزی تصریح کرد: بايد احساس تقابل بین فعالان اقتصادي و دستگاه هاي اجرايي، از بین برود و فاصله بین فعالان اقتصادي و دستگاههاي اجرايي کمتر و کمتر شود.

ذبیح‌الله سلماني معاون توسعه مديريت و منابع وزارت اقتصاد نیز در این نشست با  گرامیداشت سال روز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی نکاتي را منبعث از مصوبات ستاد مرکزي گرامیداشت هفته دولت اعلام کرد.
گفتنی است در این جلسه بر اساس دستور العمل اجرایی برنامه های هفته دولت ابلاغی از سوی شورای اطلاع رسانی دولت تصمیمات مقتضی برای اطلاع رسانی اقدامات یکساله مجموعه وزارت اقتصاد به مردم اتخاذ شد.

برچسب ها : فعالان اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.