کد خبر: 100411
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

اجاره خانه با کمک استارتاپی که پلان خانه را هم به شما نشان می‌دهد

اجاره خانه با کمک استارتاپی که پلان خانه را هم به شما نشان می‌دهد

مشاهده پلان ساختمان، می‌تواند تصویر دقیقی از موقعیت اتاق‌ها و وضعیت کلی خانه بدهد، علاوه بر امکان تجسم نما در یک نگاه، از بازدید‌های بی‌نتیجه جلوگیری می‌کند و نیاز به صرف زمان بسیار در ترافیک‌ برای مشاهده و بازدید از یک خانه برای اجاره نخواهد بود.

معمولا وقتی قرار است شخصی، خانه‌ای اجاره کند با محدودیت زمانی زیادی روبرو است، یا با صاحبخانه قبلی توافقش نشده است یا دلایل دیگری که به هر حال محدودیت زمانی برای او ایجاد می‌کند. این فشارها باعث می‌شود که لیستی از خانه‌هایی که با بودجه او سازگار است تهیه کرده و هر روز زمان زیادی خالی کرده تا بتواند همه خانه‌ها را بازدید کند.

آنقدر هر روز بازدید که می‌رود و آنقدر برای هر بازدید در ترافیک و شلوغی بوده‌ است که دیگر توان بازدید دقیق یک خانه را نخواهد داشت.  برای خرید خانه در تهران یکی از مواردی که باید به آن توجه داشت اندازه‌ها و شکل داخلی خانه یا به اصطلاح پلان خانه است که در زمان کمی که برای بازدید پیدا می‌شود نمی‌توان به درستی به آن رسید. در نهایت شخص مجبور می‌شود که شاید چندین و چند بار خانه‌ای را که دیده و پسنیده‌ دوباره بازدید کند.

عکس لازم است اما کافی نیست

تصاویر فضاهای مختلف خانه می‌تواند تا حد زیادی انتخاب را آسان کند اما سوالاتی هم هست که تصویر نمی‌تواند پاسخ درستی برای آن داشته باشد مانند اینکه: «اتاق خواب‌ها کنار هم هستند؟ اندازه اتاق‌ها چقدر است و آیا ابعاد مشابهی دارند؟ چند پنجره دارد؟ آشپزخانه کجای خانه قرار گرفته است؟ و …»

مشاهده پلان ساختمان، می‌تواند تصویر دقیقی از موقعیت اتاق‌ها و وضعیت کلی خانه به شخص بدهد. به طور مثال اگر فرزند کوچک دارد یا مهمان‌های زیادی به او سر می‌زنند باید سراغ پلان‌هایی برود که پذیرایی بزرگتری دارند؛ شخص دیگری به دنبال خانه‌ای با اتاق خواب بزرگ است تا بتواند به عنوان اتاق کار هم از آن استفاده کند و افرادی هم آشپزخانه دلباز می‌خواهند. بنابراین بررسی پلان قبل از بازدید می‌تواند شخص را از ساعت‌ها حرکت در ترافیک و گرما خلاص کند و در نهایت تنها به سراغ گزینه‌هایی برود که مورد تاییدش است.

جدا از صرفه‌جویی در زمان، نقشه ساختمان این امکان را فراهم می‌کند که بتوان وسایل خود را در آن تجسم کرد یا اینکه در فضای اتاق‌ها وسایل جا می‌شوند یا خیر. با یک نگاه به معماری و شکل هندسی آپارتمان، بسیاری از جواب‌ها را می‌توان پیدا کرد؛ در واقع می‌توان گفت پلان نمادی از سبک زندگی است که در صورت عدم تطابق با نیازها، ممکن است هزینه‌های هنگفت بازسازی و تعمیرات خانه را با خود به همراه داشته باشد.

سایت آدرس برای اجاره خانه در مناطق ۱ تا ۵ تهران

سایت آدرس با تمرکز بر ارائه اطلاعات مشخص و دقیقی که توسط کارشناس معماری برای هر ملک تهیه می‌شود، نقشه هر خانه را به همراه تصاویر دقیقی از هر فضا ترسیم می‌کند تا به بهبود کیفیت بازدیدها در خرید یا اجاره خانه در تهران منجر شود. برای مثال اگر شخصی برای خرید خانه در فرمانیه یا اجاره آپارتمان در میرداماد اقدام کند یا در هر یک از محله‌های مناطق ۱ تا ۵ مانند یوسف آباد، سعادت آباد، دروس و تهرانپارس به دنبال خانه‌ای برای اجاره یا خرید باشد، می‌تواند جزئیات کامل از خانه‌های موجود را ببیند.

از جنس کف و نما تا برند گاز رومیزی

ارتفاع سقف خانه، تعداد پنجره‌ها و شمالی و جنوبی بودن آنها، جنس در، برند هود، نوع کفپوش، عرض کوچه و… فقط تعدادی از ۱۴۰ مورد اطلاعاتی هستند که توسط کارشناسان معماری آدرس، پیش از کاربر آدرس بررسی شده‌اند و برای تک‌تک خانه‌ها در سایت آدرس ثبت و نمایش داده می‌شوند.

سامانه تلفنی در کنار وب سایت

افرادی که می‌خواهند کارشناسان آدرس تا پیدا کردن خانه، آنها را همراهی کنند، می‌توانید با شماره ۰۲۱۷۴۲۶۹ تماس گرفته، نیاز خود را اعلام کرده و هر روز مشخصات کامل خانه‌های موجود را دریافت کنند.