آیا انتخابات آمریکا تاثیری بر انرژی خواهد داشت؟

0
۲۲۲ بازدید

گلدمن ساکس اعلام کرد که نتیجه انتخابات ایالات متحده تاثیری بر چشم‌انداز انرژی نخواهد داشت.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا، بانک آمریکایی گلدمن ساکس اعلام کرد که نتیجه انتخابات ایالات متحده آمریکا تأثیری بر چشم‌انداز صعودی نفت و گاز طبیعی آن نخواهد داشت و پیروزی قاطع دموکرات‌ها می‌تواند کاتالیزوری مثبت برای این بخش‌ها باشد.

گلدمن تصریح کرد: تاثیرگذاری محرک‌های افزایش قیمت بیش از نتایج احتمالی انتخابات ایالات متحده خواهد بود. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست جمهوری برتری قابل توجهی در سطح ملی نسبت به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا دارد، اگرچه در بعضی از ایالت‌ها که در انتخابات سوم نوامبر تصمیم‌گیرنده هستند، دارای برتری کمتری است.

گلدمن افزود: تغییر رویکرد به سمت تولید نفت و گاز ایالات متحده زیر نظر دولت بایدن بیشتر می‌شود، با وجود این مقررات قانونی می‌تواند هزینه‌های تولید شیل را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه اولویت‌های آب و هوایی بایدن به استقرار سریع‌تر منابع تجدیدپذیر انرژی از آنچه هم‌اکنون انتظار می‌رود، اشاره دارد، افزود: چنین برنامه‌ای به زیرساخت‌های جدیدی احتیاج دارد که در کنار یک محرک مالی اولیه احتمال می‌رود بزرگ، به افزایش تقاضای نفت در سال‌های آینده می‌انجامد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=115823