کد خبر: 5381
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳
گروه : ایران

آیت الله هاشمی رفسنجانی: هزیمت تاریخی رژیم صهیونیستی شروع شده است

آیت الله هاشمی رفسنجانی: هزیمت تاریخی رژیم صهیونیستی شروع شده است

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام شکست رژيم اشغالگر قدس در غزه را به دنبال ناکام ماندن تجاوزهاي آن به لبنان، سرآغاز هزيمت تاريخي تروريسم دولتي صهيونيست ها دانست.


به گزارش روابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام، آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني صبح امروز(يکشنبه) در ديدار سفير فلسطين در تهران، با ستايش مقاومت مردم سرزمين هاي اشغالي و به ويژه غزه، افزود: ظلم هاي تاريخي صهيونيست ها، مقاومت و مردم فلسطين را مجبور به چاره انديشي در تقويت ابزار دفاعي و تسليحات بازدارنده کرد و الان هيچ جا در داخل سرزمين هاي اشغالي امن نيست.
رييس مجمع تشخيص مصلحت اضافه کرد: شايد امپرياليسم رسانه اي غرب با خبرسازي ها حقيقت را کتمان و گاه معکوس و وارونه نمايد، اما دفاع از مظلوم، وعده خداوندي است که در طول سال هاي اشغال فلسطين به کرّات ديديم.

وي دفاع ابرقدرت هاي جهاني از جنايات اسرائيل در غزه را يک لکّه ننگ در تاريخ ديپلماسي غرب و به ويژه آمريکا خواند و اظهارداشت: مدعيان حقوق بشري، جنايات عليه مردم بي دفاع، مخصوصاً زنان و کودکان بي گناه غزه را دفاع يک لشکر تا بن دندان مسلح مي دانند!
سفير فلسطين در جمهوري اسلامي نيز در اين ديدار با ارايه گزارشي از آخرين اوضاع مردم فلسطين، به ويژه در غزه، گفت: مردم فلسطين هميشه انقلاب اسلامي را پشتيبان خود در مقاومت مي دانند و به همراهي با ايران افتخار مي کنند.
صلاح زواوي با تشکر از سياست هاي راهبردي ايران در مسأله فلسطين، افزود: ثبات اين سياست ها، در طول اين سال ها نشان از منطقي بودن و اصولي بودن حمايت از مردم فلسطين در شرايط مختلف است.
وي با ستايش از نقش آيت الله هاشمي رفسنجاني براي آشنايي مردم ايران با نقشه هاي شوم استکبار و جنايات صهيونيست ها، گفت: هنوز هم موضع گيري هاي ارزشمند جناب عالي، مايه دلگرمي ما، مردم و گروه هاي مقاومت است.