آیت الله هاشمی رفسنجانی: هزیمت تاریخی رژیم صهیونیستی شروع شده است

0
۲۳۸ بازدید

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام شکست رژیم اشغالگر قدس در غزه را به دنبال ناکام ماندن تجاوزهای آن به لبنان، سرآغاز هزیمت تاریخی تروریسم دولتی صهیونیست ها دانست.

به گزارش روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی صبح امروز(یکشنبه) در دیدار سفیر فلسطین در تهران، با ستایش مقاومت مردم سرزمین های اشغالی و به ویژه غزه، افزود: ظلم های تاریخی صهیونیست ها، مقاومت و مردم فلسطین را مجبور به چاره اندیشی در تقویت ابزار دفاعی و تسلیحات بازدارنده کرد و الان هیچ جا در داخل سرزمین های اشغالی امن نیست.
رییس مجمع تشخیص مصلحت اضافه کرد: شاید امپریالیسم رسانه ای غرب با خبرسازی ها حقیقت را کتمان و گاه معکوس و وارونه نماید، اما دفاع از مظلوم، وعده خداوندی است که در طول سال های اشغال فلسطین به کرّات دیدیم.

وی دفاع ابرقدرت های جهانی از جنایات اسرائیل در غزه را یک لکّه ننگ در تاریخ دیپلماسی غرب و به ویژه آمریکا خواند و اظهارداشت: مدعیان حقوق بشری، جنایات علیه مردم بی دفاع، مخصوصاً زنان و کودکان بی گناه غزه را دفاع یک لشکر تا بن دندان مسلح می دانند!
سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی نیز در این دیدار با ارایه گزارشی از آخرین اوضاع مردم فلسطین، به ویژه در غزه، گفت: مردم فلسطین همیشه انقلاب اسلامی را پشتیبان خود در مقاومت می دانند و به همراهی با ایران افتخار می کنند.
صلاح زواوی با تشکر از سیاست های راهبردی ایران در مسأله فلسطین، افزود: ثبات این سیاست ها، در طول این سال ها نشان از منطقی بودن و اصولی بودن حمایت از مردم فلسطین در شرایط مختلف است.
وی با ستایش از نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی برای آشنایی مردم ایران با نقشه های شوم استکبار و جنایات صهیونیست ها، گفت: هنوز هم موضع گیری های ارزشمند جناب عالی، مایه دلگرمی ما، مردم و گروه های مقاومت است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=5381