کد خبر: 7510
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۳
گروه : ایران

آلیا در نطق میان دستور مطرح کرد: ماجرای خواننده ۱۵ میلیونی در مراسمی با حضور رئیس‌جمهور

آلیا در نطق میان دستور مطرح کرد:  ماجرای خواننده ۱۵ میلیونی در مراسمی با حضور رئیس‌جمهور

نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از عملکرد سازمان بهزیستی، گفت: خواننده‌‌ای برای آوازه‌خوانی در مراسمی با حضور رئیس جمهور، ۱۵ میلیون دریافت کرده است که باید رسیدگی شود.

به گزارش مهر، در جلسه علنی روز شنبه مجلس شورای اسلامی فاطمه آلیا، نماینده مردم تهران در نطق میان دستور، گفت: مجلس پویا، مجلسی است که خود نظارتی را برتر از دیگر نظارتی بداند.

وی با تشریح مشکلات معلولان و سازمان بهزیستی، گفت: گزارشی را به رئیس جمهور در خصوص دستمزد ۱۵ میلیونی فردی که برای آواز خواندن در مراسمی با حضور ایشان دعوت شده بود، ارائه دادند و علی‌رغم اینکه این تخلف برای ایشان محرز شد، اتفاقی نیفتاد.

وی ادامه داد: در شرایطی که تعدادی از ورزشکاران معلول به دلیل کمبود اعتبارات از سفر به مسابقات پارالمپیک جا ماندند، چهار تا پنج نفر از سازمان بهزیستی برای تماشا به این مسابقات فرستاده شدند.

آلیا در بخش دیگری از نطق خود با اشاره به تمدید توافقنامه ژنو، گفت: زیاده‌خواهان یک سال ملت مقتدر ما را تحقیر کردند و پس از گنجاندن پرانتزهای تحمیلی مبنی بر طمع به صنایع موشکی و دفاعی در توافقنامه ژنو با خدعه، هیات مذاکره‌کننده را به اشتباه انداختند.

وی ادامه داد: قرار بود تحریم‌ها ظرف یک سال برداشته شود اما امروز می‌گویند برنامه هسته‌ای ایران را متوقف و ساختار تحریم ها را نیز حفظ کردیم.

آلیا تصریح کرد: خدا را شکر که با اعلام خطوط قرمز از سوی مقام معظم رهبری و دلواپسی‌ها از سوی بزرگان، دیپلمات‌های ما موتور انقلابی‌گری را به ارابه دیپلماتیک‌گری وصل کردند و همین که تمدید را به جای تسلیم پذیرفتند، جای تقدیر دارد.